Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області

Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області

Назва:
Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,79 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА
Греков Сергій Анатолійович
УДК 911.3:63(477.85)
Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області
11.00.02.- економічна та соціальна географія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук
Чернівці – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі географії України,картографії та геоінформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Науковий керівник: доктор географічних наук, професор
Жупанський Ярослав Іванович,
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
професор кафедри географії України, картографії та геоінформатики
Офіційні опоненти: доктор географічних наук, професор
Заставецька Ольга Володимирівна,
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри географії України, краєзнавства та туризму.
кандидат географічних наук, доцент
Журба Ігор Євгенович
Хмельницький національний університет
доцент кафедри міжнародних економічних відносин
Провідна установа: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова Міністерства і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться “6” червня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради К.76.051.04 у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за адресою: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, географічний факультет, ауд.24.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою: (58012, м. Чернівці, вул. Лесі Українки, 23.
Автореферат розісланий “___”______________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат географічних наук, доцент М.В.Дутчак
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Основною метою аграрної реформи в Україні є запровадження приватної власності на землю, шляхом її роздержавлення з подальшою передачею у власність новосформованим сільськогосподарським підприємствам і громадянам – отже, створено усі передумови для функціонування різних форм господарювання на селі. Здійснений перерозподіл земель між сільськогосподарськими підприємствами та особистими селянськими господарствами, спричинив структурні зміни як у виробництві валової продукції сільського господарства, так і зміни існуючої виробничої спеціалізації, які фактично стали домінуючими виробниками продукції.
В умовах значного скорочення виробництва продукції в сільськогосподарських підприємствах особисті селянські господарства (ОСГ) фактично забезпечують продовольчу безпеку України без масштабних капіталовкладень. Також значно підвищилась їх роль у розв’язанні соціально-економічних питань. Розвиток особистих селянських господарств дав змогу залучити у виробничу діяльність значну частину робочої сили, вивільненої з розпадом сільськогосподарських підприємств, що протидіяло зростанню процесів безробіття на селі. Все зазначене вище доволі яскраво простежується на території Чернівецької області.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане в рамках тематики науково – дослідних робіт кафедри географії України, картографії та геоінформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, пов’язане, зокрема, з науковими темами: „Географо-краєзнавчі дослідження України” (номер державної реєстрації 0102U006610) і „Структурні зміни господарського комплексу Карпато-Подільського регіону України в сучасних умовах” (номер державної реєстрації 0106U003613). У межах цих тем виконані розділи „Історико-географічні особливості розвитку галузі рослинництва у Карпато-Подільському регіоні України на зламі XX та XXI століть” та „Реформи і структура АПК Карпато-Подільського регіону України”.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження є аналіз сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах, дослідження впливу різноманітних природних і соціально-економічних чинників на продуктивність їх функціонування в умовах ринкових відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Географічні особливості сільськогосподарського виробництва в особистих селянських господарствах Чернівецької області

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок