Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ РИНКУ ТА ЕКОНОМІКО-
ЕКОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Коваленко Олександр Михайлович
УДК 330.322:338.45
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Спеціальність 08.07.01 – Економіка промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному політехнічному
університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
ПРОДІУС Іван Прокопович,
Одеський національний політехнічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
ВАЛУЄВ Борис Іванович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України,
науковий співробітник
доктор економічних наук, професор,
ОРЛОВ Олівер Олексійович,
Технологічний університет “Поділля”
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри
Провідна установа Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту і міжнародного
підприємництва, м. Львів
Захист відбудеться “27” червня 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “22” травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тараканов М.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економіки України визначило нові умови і принципи функціонування промислового виробництва. Сьогодні результати діяльності суб'єктів промисловості залежать значною мірою від використання ефективних ринкових механізмів управління та розвитку підприємницької діяльності. Проте тривала криза, низький рівень матеріально-технічної бази виробництва, не дають можливості повною мірою покращити макро і мікро показники нашої промисловості та підвищити конкурентоспроможність продукції як на внутрішньому так і зовнішньому ринках.
Вітчизняне виробництво сьогодні характеризується далеко не повним використанням факторів управління, які забезпечують підвищення його ефективності, удосконалювання структури, впровадження новітньої технології і сучасних методів управління виробництвом. За таких умов необхідний пошук нових підходів для забезпечення фінансового оздоровлення і розвитку промисловості.
Одним з таких підходів є стратегічне управління підприємницькою діяльністю. В основі стратегічного управління лежить стратегія розвитку промислового виробництва, розроблена на тривалу перспективу, яка дозволяє йому за більш короткий проміжок часу адаптуватись до реалій ринку, своєчасно реагувати на зміни як внутрішнього, так і зовнішнього середовища. Саме тому впровадження стратегічного управління підприємницькою діяльністю є однією з основних задач і умов забезпечення ефективності промислового виробництва.
Теоретичні та прикладні аспекти стратегічного управління підприємницькою діяльністю поки що достатньою мірою не досліджені у вітчизняній економічній науці. У зв'язку з цим є необхідною наукова розробка теоретичних і практичних рекомендацій стосовно підвищення результативності підприємницької діяльності як одного із найбільш значних напрямків забезпечення ефективності промислового виробництва. На вирішення саме цієї задачі і направлено дослідження дисертаційної роботи, що зумовило вибір теми і її актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Одеському національному політехнічному університеті відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри менеджменту в1997–2002 р.р. за темами “Дослідження процесів організації і розвитку малого бізнесу в Україні”, номер держреєстрації 231–71 (автором обґрунтовано основні напрямки удосконалювання організації і розвитку малого бізнесу в Україні), “Розробка концепції реструктуризації підприємства”, номер держреєстрації 1345–71 (автором теоретично обґрунтована роль стратегічного управління у процесі трансформації промислового виробництва та проведенні його реструктуризації), “Формування стратегії антикризового управління суб'єктами господарювання”, номер держреєстрації 400–054 (автором розроблено та обґрунтовано пропозиції щодо удосконалення механізму використання контролінгу в системі стратегічного управління промисловим підприємством).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок