Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ ОПЕРАЦІЙНИХ ДОХОДІВ І ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОЛАМПОВОГО ВИРОБНИЦТВА

УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ ОПЕРАЦІЙНИХ ДОХОДІВ І ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОЛАМПОВОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ ОПЕРАЦІЙНИХ ДОХОДІВ І ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОЛАМПОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,90 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКООПСПІЛКА
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
КОСТІВ МИРОН АНДРІЙОВИЧ
УДК 657.471:336.25/26+661.13
 
УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ
ОПЕРАЦІЙНИХ ДОХОДІВ І ВИТРАТ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОЛАМПОВОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії Укоопспілки
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор,
Озеран Володимир Олександрович,
Львівська комерційна академія,
професор кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Кужельний Микола Васильович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, професор,
Федорович Роман Володимирович,
Тернопільський державний економічний університет,
професор кафедри економіки підприємств і корпорацій
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку і аудиту (м. Одеса).
Захист відбудеться 14 березня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10, ауд. 205.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 10 лютого 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.І. Блонська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Здійснення в Україні економічних реформ протягом останніх років супроводжується змінами у господарському механізмі підприємств, що вимагає удосконалення методів і форм управління. У зв’язку з цим великого значення набуває уточнення ролі всіх функцій управління в нових умовах господарювання. Особливого дослідження потребує функція обліку як основний засіб накопичення, оцінки та передачі інформації, необхідної для координування виробничого процесу та прийняття відповідних управлінських рішень. Тому перед вітчизняними вченими постає ряд важливих завдань, а саме: спрямувати облік не тільки на потреби зовнішніх користувачів інформації, а й на задоволення потреб керівництва підприємства, максимально врахувати вплив організаційно-технологічних особливостей виробництва на побудову системи обліку, контролю й управління.
В умовах динамічної ринкової кон’юнктури вирішення проблеми ефективного розвитку й економічного зростання промислових підприємств неможливе без оновлення, насамперед, системи управління доходами та витратами на виробництво продукції, переосмислення і реформування методології їх обліку та контролю. Вивчення і застосування передового світового й вітчизняного досвіду є основою успіху таких реформ та одним з найважливіших завдань сучасної теорії й практики. Створення якісно нової концепції бухгалтерського обліку й контролю тісно пов’язане з впровадженням у практику міжнародних стандартів фінансової звітності та системи управлінського (внутрішньогосподарського) обліку інтегрованого з діючою методологією фінансового обліку. Відтак, особливої актуальності набувають пошукові роботи, що системно враховують специфіку галузі.
Дослідженню питань обліку доходів і витрат, калькулювання собівартості продукції, аналізу й контролю присвячені праці українських вчених: М.Т. Білухи, О.С. Бородкіна, Ф.Ф. Бутинця, Б.І. Валуєва, Ю.А Вериги, А.М. Герасимовича, С.Ф. Голова, З.В. Гуцайлюка, В.І. Єфіменка, Я.Д. Крупки, М.В. Кужельного, А.М. Кузьмінського, В.О. Ластовецького, В.Г. Лінника, Ю.Я. Литвина, Є.В. Мниха, Л.В. Нападовської, В.О. Озерана, М.С. Пушкаря, В.С. Рудницького, В.В. Сопка, Б.Ф. Усача, М.Г. Чумаченка, С.І. Шкарабана та інших, а також зарубіжних вчених: С. Ансарі, І.А. Басманова, П.С. Безруких, А. Бімані, М.А. Вахрушиної, Т.П. Карпової, К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ ОПЕРАЦІЙНИХ ДОХОДІВ І ВИТРАТ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЕЛЕКТРОЛАМПОВОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок