Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ

РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
199
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРОХОРОВА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 658.16
РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка підприємства
і організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків ? 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник ? доктор економічних наук, доцент
АРЕФ'ЄВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
Європейський університет фінансів,
інформаційних систем, менеджменту і бізнесу (м. Київ),
професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
УКРАЇНСЬКА ЛАРИСА ОЛЕГІВНА
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук, доцент
ДОМБРОВСЬКА ГАЛИНА ПЕТРІВНА
Українська інженерно-педагогічна академія, доцент кафедри економіки підприємства та менеджменту, (м. Харків).
Провідна організація ? Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна, кафедра економіки і менеджменту,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 06.07.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 05.06. 2001 р.
В.о. вченого секретаря спеціалізованої вченої ради | Клебанова Т.С.


Загальна характеристика дисертаційної роботи
На сучасному етапі розвитку вітчизняної економіки створено тільки макроекономічні умови економічного зростання. Необхідно сконцентрувати зусилля і ресурси реформ на забезпечення ефективного розвитку підприємств як основного структурного елемента економічної системи України, стимулювання внутрішніх перетворень на підприємстві. Метою реформ підприємства є сприяння змінам, які необхідні для успішної роботи підприємств в умовах ринкової економіки. У сформованих умовах одним з шляхів підвищення прибутку та інвестиційної привабливості підприємств є їх реструктуризація.
Актуальність теми. Між сучасними вимогами ринку та функціонуванням підприємства як суб’єкта ринку виникають протиріччя. Саме це неузгодження призводить до необхідності реструктуризації організаційно-господарської діяльності підприємства як необхідного елемента для адаптації до динамічного ринкового середовища. На сучасному етапі реструктуризація підприємства ? це складний процес, який охоплює практично всі сторони його діяльності. Особливістю реструктуризаційного процесу є його індивідуальний характер для кожного окремо взятого підприємства. В поточний момент проблеми реструктуризації організаційно-господарської діяльності підприємства вирішуються емпірично, тому реструктуризація носить хаотичний характер.
Широке коло питань, які включають проблематику трансформації основних систем підприємства, обґрунтування його реструктуризації, послідовності та сутності її етапів, взаємозв’язку з приватизацією, залишаються предметом дискусій у науковій вітчизняній літературі. Значний внесок у вирішення проблем реструктуризації підприємств зробили такі провідні вчені-економісти, як О. Амоша, О. Ареф’єва, П. Білєнький, Д. Богіня, Е. Бойко, В. Бабич, С. Бандура, В. Гриньова, В. Пономаренко, М. Долішній, Г. Одінцова, А. Золотарьов, Д. Горєлов, П. Орлов, М. Афанасьєв, М. Прокопенко, Л. Українська, М. Шаленко, В. Фінагіна, М. Чумаченко, Ю. Іванов, І. Лукінов. Але існуючі теоретичні розробки та підходи щодо вирішення цієї проблеми охоплюють лише окремі аспекти реструктуризації, тому існує потреба в її комплексному вивченні та дослідженні.
Реструктуризація організаційно-господарської діяльності підприємства передбачає послідовне втілення в життя сукупності організаційно-економічних, правових та інформаційно-технологічних заходів, спрямованих на вирішення протиріч між вимогами ринку і застарілою системою форм і методів управління підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок