Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ РОТОРНИХ СИСТЕМ

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ РОТОРНИХ СИСТЕМ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ РОТОРНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,74 KB
Завантажень:
412
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
Васілевський Олександр Миколайович
УДК 621.313.333:621.317
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО
КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ РОТОРНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.11.16 – Інформаційно-вимірювальні системи
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Поджаренко Володимир Олександрович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри метрології та промислової автоматики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Сопрунюк Петро Маркіянович,
Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка
НАН України, м. Львів, керівник відділу
Електричних вимірювань фізичних величин
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Колпак Богдан Дмитрович,
Державне підприємство „Науково-дослідний інститут
метрології, вимірювальних та управляючих систем”
(ДП НДІ „Система”), м. Львів, заступник директора з
наукової роботи та якості
Провідна установа: Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”,
кафедра автоматизації експериментальних досліджень,
Міністерство освіти та науки України, м. Київ
Захист відбудеться “  ” __січня____ 2006 р. о _1200_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “_2__грудня____ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Павлов С. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогоднішній день велику увагу приділяють підвищенню якості продукції, що в свою чергу потребує розвитку інформаційно-вимірювальних систем (ІВС) для автоматичного контролю параметрів роторних систем. Враховуючи те, що основу професійних знань в науці і техніці складає вимірювальна інформація, то стає зрозумілою необхідність забезпечення виробництва високоефективними методами і засобами вимірювання, контролю та керування, які вміщують в собі останні досягнення науки та техніки в різних галузях.
Розробка і дослідження ІВС для автоматичного контролю параметрів роторних систем (РС), що дозволяє одержати своєчасну і достовірну інформацію про частоти обертання РС, їх несинхронність обертання та фактичний стан електромеханічних і вібраційних параметрів РС, є одним із компонентів стратегії підвищення якості обробки сировини під час обдирки алмазів, який дозволяє знизити витрати на огляд РС в процесі експлуатації. Організація технічного обслуговування за фактичним станом механічного обладнання дозволяє знизити середньорічні витрати на підтримку працездатності РС приблизно в 1.5 рази у порівнянні з витратами на проведення з цією ж метою планово-попереджувальних ремонтів, і майже в 2 рази у порівнянні з витратами на технічне обслуговування після виходу з ладу.
Дуже часто в технічних системах виникає необхідність в автоматичному контролі параметрів РС під час технологічного процесу, наприклад, при обдирці алмазів, коли необхідно безперервно контролювати несинхронність обертання двох РС. Оскільки на несинхронність обертання в значній мірі впливає момент опору механічної частини при виникнення дефектів, то доцільно також проводити автоматичний контроль як моменту опору, так і вібраційного стану електрошпинделів, від яких залежить точність синхронізації частот обертання та якість продукції, що виробляється. Віброприскорення в даній ІВС є головним параметром, який необхідно вимірювати та контролювати, і на основі якої приймається рішення. Сучасний рівень обчислювальних засобів дозволяє більш повно реалізувати природну потенційно високу інформативність віброметричних параметрів РС, що розкриває додаткові можливості у створенні нового методу вимірювання частот обертання, алгоритму автоматичного контролю несинхронності обертання РС, методів автоматичного контролю електромеханічних і віброметричних параметрів РС та підходів до проектування ІВС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ РОТОРНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок