Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ ВЕКСЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ В СИСТЕМІ РОЗРАХУНКІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ (на матеріалах підприємств паливно–енергетичної галузі України)

ОБЛІК ТА АУДИТ ВЕКСЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ В СИСТЕМІ РОЗРАХУНКІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ (на матеріалах підприємств паливно–енергетичної галузі України)

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ ВЕКСЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ В СИСТЕМІ РОЗРАХУНКІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ (на матеріалах підприємств паливно–енергетичної галузі України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,81 KB
Завантажень:
12
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГАВРИЛОВСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 657.422.2
ОБЛІК ТА АУДИТ ВЕКСЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ В СИСТЕМІ РОЗРАХУНКІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
(на матеріалах підприємств паливно–енергетичної галузі України)
Спеціальність 08.06.04 - “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Савченко Володимир Якович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Линник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту в сільському
господарстві
кандидат економічних наук, доцент
Мурашко Василь Максимович
Академія державної податкової служби України
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Львівський національний університет ім. Франка,
кафедра обліку та аудиту, Міністерство освіти і науки
України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 14 ” січня 2002 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий “ 14 ” грудня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор А.М. Поддєрьогін
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Перехід України до ринкової економіки обумовлюється змінами форм власності, характеру виробничих відносин та інших категорій базису і надбудови суспільства. Значних змін зазнає фінансово-кредитна система. Світова практика засвідчує, що ступінь розвитку ринкової економіки, її зрілість визначається саме рівнем розвитку цієї сфери.
Для формування ринку цінних паперів необхідне існування певних передумов. Найбільш важливою економічною передумовою для України є роздержавлення і приватизація підприємств, створення товарного ринку, стабілізація грошового обігу, створення та підтримка відповідно економічного середовища.
Основою формування ринку цінних паперів є розробка правової бази і механізму державного регулювання процесів випуску та обігу цінних паперів.
Важливим елементом є створення інституціональної структури ринку цінних паперів, яка б забезпечила діяльність первинного та вторинного ринків цінних паперів. Організація цих ринків передбачає створення спеціалізованих інвестиційних компаній і банків, брокерських фірм, організацію фондових бірж, аукціонів. В Україні вже почалась робота в цьому напрямку. Створена Українська фондова біржа, та інші ринкові інститути. Але їх кількість недостатня, а обсяг послуг, які вони надають, дуже обмежений. Обов'язковою умовою формування ринку цінних паперів є наявність досить широкого їх набору.
Господарський механізм сучасної економіки характеризується складними економіко-правовими та фінансовими відносинами між його суб'єктами. Новою формою обслуговування цих відносин виступають цінні папери.
Законом України "Про цінні папери та фондову біржу", який був прийнятий 18 червня 1991 р., було закладено правову основу регулювання умов і порядку випуску та організації обігу цінних паперів. Але й на сьогоднішній день, на жаль, цінні папери залишаються новими та недостатньо вивченими фінансовими інструментами. Це є однією з причин виникнення ряду проблем як на фондовому ринку в цілому, так і на окремо взятому підприємстві. Насамперед це стосується питань бухгалтерського обліку операцій з цінними паперами.
Питання обліку цінних паперів, ринок яких активно розвивається в Україні законодавчо не вирішені.
Недостатньо розробленою залишається нормативна база обліку цих операцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ ВЕКСЕЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ В СИСТЕМІ РОЗРАХУНКІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ (на матеріалах підприємств паливно–енергетичної галузі України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок