Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ІНВЕСТУВАННЯ НА ЗАЙНЯТІСТЬ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

ВПЛИВ ІНВЕСТУВАННЯ НА ЗАЙНЯТІСТЬ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

Назва:
ВПЛИВ ІНВЕСТУВАННЯ НА ЗАЙНЯТІСТЬ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,38 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ДІДЕНКО ЯРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 330.322:331.5(477)
ВПЛИВ ІНВЕСТУВАННЯ НА ЗАЙНЯТІСТЬ
У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ
08.01.01 – економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії
економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Садовий Микола Миколайович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, доцент кафедри економічної теорії.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лібанова Елла Марленівна,
член–кореспондент Національної академії наук України,
заступник директора з наукових питань
Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України;
кандидат економічних наук, доцент
Кириленко Володимир Іванович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри політичної економії факультетів управління
та маркетингу.
Провідна установа: Об’єднаний інститут економіки
Національної академії наук України, відділ економічної теорії
та методології досліджень, м. Київ.
Захист відбудеться 29 жовтня 2004 року о “_16_” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.13 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 90–А, к. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені М.О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к. 12.
Автореферат розісланий “ 27 ” вересня 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради І. І. Мазур
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Здобутки України в розбудові громадянського суспільства, у створенні інституціональної системи держави демократичного типу, на жаль, не відбиваються на перебудові економічної складової суспільства, де прогрес набагато скромніший. Суспільний добробут населення і його ефективна зайнятість є двома взаємопов`язаними складовими. Однією з головних умов становлення та функціонування ефективної зайнятості виступає розвиненість та інтенсивність інвестиційного процесу.
Ринкові трансформації суспільства та створення нової технологічно-виробничої основи вимагають певних інвестицій, які необхідно раціонально використовувати. Активізація інвестиційного процесу є вирішальною умовою успішного проходження соціально-економічних перетворень, формування ефективної зайнятості і сучасного ринку праці.
У трансформаційній економіці України простежуються як позитивні, так і негативні тенденції щодо формування та використання трудових ресурсів. Суперечливість перетворень у трудовій сфері зумовлює необхідність з’ясування характеру змін, що відбуваються на шляху від державної регламентації зайнятості до вільнонайманої продуктивної праці. Нові соціально-економічні взаємовідносини суб’єктів ринку праці, який поступово формується в Україні, вимагають всебічного вивчення, узагальнення та розробки науково-практичних рекомендацій щодо вирішення проблеми підвищення ефективної зайнятості в умовах активізації інвестиційного процесу.
Теоретичні основи інвестування як практичної діяльності у світовій економічній літературі розроблені досить глибоко і всебічно. Значний внесок у створення існуючих методологічних підходів щодо розв`язання проблем інвестування та зайнятості зробили такі відомі економісти як Дж. Кейнс, К. Маркс, А. Маршалл, П. Массе, Дж. С. Міль, Д. Рікардо, П. Самуельсон, А. Сміт, М. Фрідмен та багато іншіх.
Оцінюючи можливості й результативність західних економічних теорій для дослідження економічних проблем України, варто мати на увазі, що навіть виразно індивідуальні дослідники світового рівня творять і можуть бути зрозумілими лише у власних національних умовах і переважно є актуальними для того періоду, коли працювали їхні автори. На жаль, в Україні досить часто лише на підставі їхнього іноземного походження вважають аксіомами застарілі чи навіть помилкові висловлювання зарубіжних авторитетів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВПЛИВ ІНВЕСТУВАННЯ НА ЗАЙНЯТІСТЬ У ПЕРЕХІДНІЙ ЕКОНОМІЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок