Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,75 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПЧЕЛЬНІКОВ Сергій Борисович
УДК 624.014.2:69.059.4:725.42(049.3)
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ
СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі теоретичної і прикладної механіки.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
Губанов Вадим Вікторович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, м. Макіївка, доцент кафедри металевих конструкцій.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Єрмак Євген Михайлович,
Українська державна академія залізничного транспорту, м. Харків, професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд;
кандидат технічних наук, доцент
Василев Володимир Миколайович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, м. Макіївка, доцент кафедри металевих конструкцій.
Провідна установа: |
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України (кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас).
Захист відбудеться “26” червня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Україна, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “25” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зайченко М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значна частина металоконструкцій, що експлуатуються в Україні, представлена промисловими будівлями. Переважна більшість цих об'єктів побудована в післявоєнний час, в 50-ті–70-ті роки минулого сторіччя і на даний момент термін їх служби становить 30–50 років, що наближається, а часто і перевищує розрахунковий термін служби цих об'єктів. Будівництво нових об'єктів в даний час не вважається доцільним з фінансової точки зору, тому дуже гостро постає проблема забезпечення надійності існуючого парку металоконструкцій. Особливо це стосується підприємств металургійної промисловості, більшість з яких забезпечують безперервний технологічний процес. У даній роботі такі об’єкти названі спеціальними промисловими будівлями. Підтримання надійності таких об’єктів має особливості – неможливість або фінансова недоцільність проведення заміни окремих конструкцій внаслідок неможливості зупинки технологічного процесу або розташування технологічного обладнання. Підтримка надійності таких об’єктів можлива тільки шляхом проведення ремонтів.
На даний час в Україні застосовується планово-профілактична модель експлуатації. Основні документи, що регламентують процес експлуатації, були розроблені в 60-ті–70-ті роки минулого століття і не враховують вимог сьогодення – забезпечувати максимальну надійність конструкцій при мінімумі фінансування. У зв'язку з цим актуальною є проблема забезпечення надійності будівельних конструкцій спеціальних промислових будівель шляхом розробки раціональних методів обслуговування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає актуальним напрямкам науково-технічної політики України в галузі оцінки технічного стану будівель та споруд, що експлуатуються, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №409 від 05 травня 1997 р. “Про забезпечення надійності і безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж”, Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2003 р. № 351-р "Про схвалення Концепції Державної програми забезпечення технологічної безпеки в основних галузях економіки".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАДІЙНОСТІ СПЕЦІАЛЬНИХ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок