Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> сталезалізобетонні нерозрізні локально попередньо напружені балки

сталезалізобетонні нерозрізні локально попередньо напружені балки

Назва:
сталезалізобетонні нерозрізні локально попередньо напружені балки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,97 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
У роботі пропонуються різні схеми розташування ділянок, на яких здійс
нене локальне попереднє напруження


Українська державна академія
залізничного транспорту
Шемет Руслан Миколайович
УДК 624.012.46+624.014.2
сталезалізобетонні нерозрізні локально
попередньо напружені балки
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент
Ізбаш Михайло Юрійович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
доцент кафедри залізобетонних
і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Стороженко Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний
університет ім. Ю. Кондратюка,
професор кафедри конструкцій
з металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук, доцент
Берестянська Світлана Юріївна,
Українська державна академія залізничного
транспорту, доцент кафедри будівельної
механіки і гідравліки.
Провідна установа:
Харківська національна академія міського
господарства, кафедра будівельних конструкцій,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 12” квітня 2007 р. в 15-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 7 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради, канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.
ЗАГАЛЬНА Характеристика роботи
Актуальність теми. Сталезалізобетонні конструкції широко застосовуються в світовій будівельній практиці в перекриттях і покриттях цивільних і виробничих будівель, прольотних спорудах мостів і ін.
Висока ефективність сталезалізобетонних елементів, що згинаються, забезпечується раціональною схемою їх роботи, відповідно до якої залізобетонна полиця-плита сприймає стискаючі зусилля, сталевий прокатний профіль – розтягуючі, тобто їх деформативно-міцнісні властивості використовуються найефективніше.
Особливість сталезалізобетонних нерозрізних балок полягає в тому, що несуча здатність їх опорних перерізів суттєво менше, ніж прольотних, оскільки залізобетонна полиця знаходиться в розтягнутій зоні.
Підвищення ефективності сталезалізобетонних елементів, що згинаються, досягається їх локальним попереднім напруженням. Проте локальне обтиснення нерозрізних сталезалізобетонних балок не досліджено, внаслідок чого в будівельній практиці не застосовувалося.
Викладене свідчить про актуальність розробки і дослідження локально попередньо напружених сталезалізобетонних нерозрізних балочних конструкцій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в рамках тематичного плану МОН України, тема: “Локальне попереднє напруження сталезалізобетонних і залізобетонних конструкцій” (номер держреєстрації 0106U012651). Особистий внесок дисертанта: розробка і впровадження сталезалізобетонних локально попередньо напружених балок, що забезпечують зниження металоємності, перекриття прольотів збільшеної довжини; створення методики їх розрахунку з урахуванням фізичної нелінійності, деформованої схеми і історії навантаження.
Мета роботи – розробка, дослідження і впровадження ефективних сталезалізобетонних нерозрізних багатопрольотних локально попередньо напружених балок, що забезпечують зниження металоємності, перекриття прольотів збільшеної довжини, а також створення методики їх розрахунку з урахуванням перерозподілу зусиль і історії навантаження.
Задачі даного дослідження:
1. Запропонувати принципи підвищення ефективності, зниження металоємності сталезалізобетонних статично невизначених балок їх локальним попереднім напруженням шпренгельним підкріпленням з арматури підвищеної міцності класу А500С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: сталезалізобетонні нерозрізні локально попередньо напружені балки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок