Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗМІЩЕННЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ПОЖЕЖІ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

РОЗМІЩЕННЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ПОЖЕЖІ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Назва:
РОЗМІЩЕННЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ПОЖЕЖІ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,30 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
А К А Д Е М І Я Ц И В І Л Ь Н О ГО З А Х И С Т У У К Р А Ї Н И
МОРЩ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 614.8
РОЗМІЩЕННЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ПОЖЕЖІ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
21.06.02 – Пожежна безпека
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Академії цивільного захисту України МНС України, м. Харків
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Чуб Ігор Андрійович, Академія цивільного захисту України МНС України, вчений секретар.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор Комяк Валентина Михайлівна, Академія цивільного захисту України МНС України, професор кафедри фізико-математичних дисциплін; –
кандидат технічних наук, доцент Бортнічук Павло Михайлович, Харківський національний університет внутрішніх справ МВС України, доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки.
Провідна установа: – Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра безпеки життєдіяльності та інженерної екології, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “ 02 ” лютого 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.707.01 в Академії цивільного захисту України за адресою: вул. Чернишевського, 94, м. Харків, 61023.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Академії цивільного захисту України за адресою: вул. Чернишевського, 94, м. Харків, 61023.
Автореферат розісланий “ 29 ” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Кривцова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед пріоритетних напрямків соціально-економічної політики України виділена необхідність посилення екологічної безпеки. Одним з важливих факторів, що приводять до ускладнення екологічної обстановки в Україні і світі, є пожежі і техногенні катастрофи, що супроводжуються пожежами. На сьогоднішній день у країні відсутня затверджена методика оцінки впливу на навколишнє середовище небезпечних чинників можливої пожежі, хоча необхідність подібних прогнозів закладена в ряді нормативно-правових документів. Згідно ДБН А.2.2-1-2003 у складі проектної документації на нове будівництво, розширення, реконструкцію і технічне переоснащення повинні бути матеріали оцінки впливу на навколишнє середовище, у тому числі визначення переліку можливих екологічно небезпечних впливів і зон впливів діяльності, що планується, на навколишнє середовище по варіантах розміщення. Закон України “Про об'єкти підвищеної небезпеки” і ДНАОП 0.00-4.33–99 також вимагають прогнозу можливих аварій на об'єктах, що супроводжуються загоряннями (пожежами), що можуть привести до негативного впливу на навколишнє середовище. Серед першочергових задач виділяються: вивчення особливостей негативного впливу пожеж на навколишнє середовище, побудову математичної моделі для кількісної оцінки цього впливу при забрудненні навколишнього середовища аерозольними продуктами горіння і розробку методів зниження цього впливу, зокрема методів оптимального розміщення пожежонебезпечних об'єктів. Тому розробка математичної моделі і методу рішення задачі оптимізації розміщення пожежонебезпечних об'єктів з урахуванням впливу небезпечних факторів можливої пожежі на навколишнє середовище і кліматичні умови в області розміщення є актуальною науковою задачею.
Дослідженню різних аспектів даного класу задач у науковій літературі присвячене значне число робіт, серед яких необхідно згадати праці Н. Н. Брушлинского, Д. Драздейла, М.Е. Берлянда, О. Сеттона, М.Я. Ройтмана, І.А. Шеренкова, А.Н. Баратова, Н.П. Копылова, В.Л. Рвачева, Ю.Г. Стояна, В.П. Путятина, В.М. Комяк, І.А. Чуба й інших вчених.
Роботи цих і інших авторів створили передумови подальшого розвитку теорії і методів розв’язання задач оптимального розміщення пожежонебезпечних об'єктів з урахуванням впливу на навколишнє середовище небезпечних чинників можливої пожежі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗМІЩЕННЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ З УРАХУВАННЯМ ВПЛИВУ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ПОЖЕЖІ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок