Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛІВ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ

ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛІВ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛІВ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
В результаті дослідження базових теорій портфельного інвестування
- теорій ціноутворення на ринку цінних паперів (технократичної, фундаме
нталістської, теорії «ходіння навмання»), гіпотези ефективних ринків, к
ласичних, неокласичних й сучасних концепці


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Бардакова Ганна Вікторівна
УДК 331.25:351
ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛІВ МІЖНАРОДНИХ
ІНВЕСТИЦІЙ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО
СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство
і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі міжнародної економіки Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Орєхова Тетяна Вікторівна,
Донецький національний университет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри міжнародної економіки
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Левківський Василь Миколайович, Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка МОН України, професор кафедри економіки та менеджменту;
кандидат економічних наук Мацука Вікторія Миколаївна, Маріупольський державний гуманітарний університет МОН України, доцент кафедри міжнародної економіки.
Провідна установа – Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана МОН України, кафедра міжнародних фінансів.
Захист відбудеться 28 листопада 2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.03 у Донецькому національному університеті за адресою:83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців,186, ауд.409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий " 25 жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент С.П. Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стрімкий розвиток міжнародних економічних відносин, ефективне функціонування економіки супроводжується активним залученням в роботу на ринках капіталу. Активна інвестиційна політика та ефективне управління інвестиціями є важливою передумовою економічного зростання країн.
Ринок цінних паперів є одним з основних механізмів акумулювання і перерозподілу інвестиційного капіталу у світовій економіці. На сучасному етапі розвитку світового господарства внаслідок радикальних змін, що відбулись в другій половині ХХ сторіччя в економіці промислово розвинутих країн, ринок цінних паперів відіграє провідну роль у формуванні капіталу порівняно з кредитом і внутрішнім накопиченням і використовується для підвищення якості фондового портфелю.
В Україні стан ринку цінних паперів не відіграє суттєвої ролі у стимулюванні припливу інвестицій у реальний сектор економіки, що веде до зростання дефіциту фінансових, матеріальних і інформаційних ресурсів, необхідних для формування передумов економічного зростання.
За таких умов вирішення питання оптимального формування портфелів міжнародних інвестицій може бути здійснене на основі дослідження операцій, які здійснюються на національному і міжнародному фондових ринках з різними видами цінних паперів і їх похідними.
Дослідженню проблематики формування портфелів інвестицій присвячено роботи зарубіжних вчених Д.Александера, Э.Доллана, Г.Марковіца, Д.Макнотона, Я.Міркіна, Б.Рубцова, А.Шапіро, У.Шарпа та ін.
Питання розвитку процесів міжнародного інвестування, формування портфелів міжнародних інвестицій, використання фінансових інструментів при формуванні портфеля інвестицій досліджуються вітчизняними вченими М.Алексєєвим, В.Альохіним, О. Дегтярьовою, А.Гончаровою, Д. Гришиною, М. Левківським, Ю.Макогоном, С.Масловою, О.Мозговим, О.Рогачем, Є.Семенковою, Т.Лепейко та іншими.
Разом з тим недостатньо дослідженими залишаються питання щодо формування портфелів міжнародних інвестицій вітчизняних компаній з метою підвищення ефективності роботи не тільки на внутрішньому, але і на зовнішніх ринках, активів міжнародних фінансових та нефінансовіх компаній в умовах розвитку фондового ринку України та інтеграції країни до світового фондового ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПОРТФЕЛІВ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО СВІТОВОГО ФОНДОВОГО РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок