Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Маркетинг інновацій на підприємствах України

Маркетинг інновацій на підприємствах України

Назва:
Маркетинг інновацій на підприємствах України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,39 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
„КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Степанов Максим Володимирович
УДК 339.138
Маркетинг інновацій на підприємствах України
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Пилипчук Володимир Петрович,
ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Корінєв Валентин Леонідович ,
Класичний приватний університет (м.Запоріжжя),
проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук, доцент
Шкарлет Сергій Миколайович,
Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права,
ректор
Захист дисертації відбудеться “17” квітня 2008 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.03 у ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м.Київ, вул.Дегтярівська, 49 – г, ауд.601.
Автореферат розісланий “ 14 ” березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
професор О.С.Федонін


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В сучасних умовах господарювання розвиток ринкових відносин надає підприємствам нові можливості впровадження інноваційної діяльності з акцентом на максимальне задоволення споживацьких сподобань. Проте характерною рисою вітчизняної економіки є розірваність інноваційного циклу, коли спостерігається організаційна неузгодженість між маркетинговими дослідженнями і безпосередньою комерціалізацією інновацій, що значно перешкоджає формуванню інноваційних моделей управління підприємствами, веде до необхідності оперативних коригувань їх діяльності або формування специфічних механізмів управління, які дозволяють прогнозувати майбутні інноваційні зміни.
Питання управління інноваціями загалом та питання маркетингу інновацій на підприємствах зокрема досить змістовно висвітлені у зарубіжній та вітчизняній науковій літературі. Теоретичні проблеми взаємозалежності розвитку ринкової економіки і інновацій досліджувалися такими вченими, як А.І.Анчишкін, Л.Л.Антонюк, С.Боррас, І.М.Буднікевич, С.В.Валдайцев, С.Ю.Глазьєв, Г.А.Краюхин, Б.Лундвалл, Б.Санто, Б.Твісс, Н.А.Фролова, І.М.Школа, Й.Шумпетер, М.Хучек. Значний внесок у розробку теорії інновацій, їхнього впливу на вироблення маркетингової стратегії внесли І.Ансофф, В.П.Баранчеєв, Д.І.Баркан, О.А.Виноградов, Н.П.Гончарова, С.Д.Ильенкова, С.М.Ілляшенко, Ю.В.Каракай, В.Я.Кардаш, Ф.Котлер, Н.В.Куденко, К.С.Курочкин, Ж.Ламбен, Н.Н.Молчанов, А.Ф.Павленко, Є.Г.Панченко, А.І.Панжар, П.Г.Перерва, Є.В.Редзюк, Е.О.Уткін та інші вчені.
Аналіз досліджень означених авторів дозволяє стверджувати, що на сучасний момент ще не достатньо глибоко розроблена теоретична і методична база системи управління маркетингом інноваційної діяльності підприємств в умовах динамічної зміни зовнішнього оточення, що пов’язано з певним суб'єктивізмом визначення поняття нововведення, змісту інноваційної діяльності як об'єкта підприємництва, формування організаційно-економічних механізмів управління маркетингом інновацій на підприємствах, а також постановки та вирішення наукових і прикладних завдань формування їх інноваційно-маркетингової політики.
Розробка теоретичних засад, методичних принципів, моделей і механізмів управління інноваційною діяльністю підприємств в сучасних умовах, а також обґрунтування організаційно-економічних основ реалізації концепції інноваційного розвитку потребує розробки маркетингових стратегій підприємств щодо створення та реалізації інноваційних проектів для ефективного управління інноваційним процесом на підприємствах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Маркетинг інновацій на підприємствах України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок