Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

Назва:
ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,89 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕМОГРАФІЇ ТА СОЦІАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Ільїч Людмила Миколаївна
УДК 331.522.4:332.1
ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ
ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ
Спеціальність 08.09.01 – Демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній академії статистики, обліку та аудиту Державного комітету статистики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Сологуб Олена Петрівна,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедрою маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Петрова Ірина Леонідівна,
Київський Університет економіки та права “Крок”, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу;
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Покрищук Валерій Олександрович,
Науково-дослідний інститут праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України, завідувач відділу прогнозування ринку праці і політики зайнятості населення.
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України, відділ економічних проблем охорони праці та соціальної політики, м. Донецьк.
Захист дисертації відбудеться “10” жовтня 2006 р. о 16 год. 00 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.247.01 Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий 9 вересня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Полякова С.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Формування трудового потенціалу і перспективи його реалізації є визначальними для майбутнього України та створення умов переходу до інноваційної моделі розвитку. В той же час, рівень і якість трудового потенціалу виступають фундаментом життєзабезпеченості та стабільності у суспільстві, відіграють провідну роль у забезпеченні конкурентоспроможності економіки України.
Загострення проблем відтворення трудового потенціалу в період трансформації економіки вимагає переосмислення наукового доробку з питань його розвитку, регулювання зайнятості населення та врахування в дослідженнях тих суперечностей, умов та чинників, що визначають перспективи економічного зростання держави та утвердження нової економічної моделі зайнятості.
Дослідженню різнобічних аспектів проблем формування та реалізації трудового потенціалу населення присвятили свої роботи багато вчених економістів. До вітчизняних дослідників цієї проблеми належать: О. Амоша, Д. Богиня, І. Бондар, М.Бібен, О. Грішнова, М. Долішній, Т. Заяць, С. Злупко, А. Колот, Е. Лiбанова, В. Мiкловда, В. Онікієнко, І. Петрова, В. Петюх, М. Пiтюлич, С. Пирожков, В. Стешенко, С. Трубич та iнші. Питання ефективного використання трудового потенціалу активно досліджуються вченими країн СНД. Серед них такі вчені, як: Л. Абалкін, С. Андрєєв, М. Горєлов, Д. Карпухін, Р. Колосова, О. Косаєв, Л. Кунельський, М. Магомедов, І. Маслова, О. Панкратов, Г. Сергєєва, Л. Чижова, Н. Шаталова та інші. Методологічні основи регіональної економіки, що включають проблеми аналізу та управління трудовим потенціалом у сучасних умовах, досліджуються в роботах М. Карліна, Т. Кір’ян, І. Кравченко, В. Лича, О. Макарової, В. Новікова, О. Новікової, Н. Парфенцевої, В. Покрищука, В. Приймака, О. Сологуб, Н. Тiтової та інших.
В той же час, незважаючи на широкий спектр досліджень різноманітних аспектів розвитку трудового потенціалу, питання ефективності його використання та удосконалення існуючої моделі державного регулювання процесів відтворення залишаються нерозкритими повною мірою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок