Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЕМ’ЯКІНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ У ПРОМИСЛОВОСТІ

ШЕМ’ЯКІНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ У ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ШЕМ’ЯКІНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ У ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,87 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
УДК 330.322+336.7
ШЕМ’ЯКІНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА
МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ
У ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.07.01 – Економіка промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк) у відділі проблем ефективного використання виробничого потенціалу.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор,
член - кореспондент НАН України
Іванов Микола Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН
України (м. Донецьк),
завідувач відділу проблем ефективного
використання виробничого потенціалу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Прокопенко Микола Дмитрович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), головний науковий співробітник
відділу проблем регіональної економіки;
кандидат економічних наук, доцент
Кривоберець Борис Іванович, Донецький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
завідувач кафедри фінансів та банківської справи
Провідна установа – Інститут економіки НАН України (м. Київ),
відділ промислового потенціалу
Захист відбудеться 21 березня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, .
Автореферат розісланий “18 ” лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М.Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основною умовою стабілізації і подальшого стійкого розвитку економіки України є підйом інвестиційної активності у промисловості, що потребує пошуку, залучення та акумуляції фінансових ресурсів для виконання інвестиційних програм і проектів. Реалізація програм відновлення і розвитку виробництва потребує багатомільярдних коштів.
Проте сформовані обсяги інвестиційних ресурсів у даний час не відповідають вимогам оновлення, а форми і методи їхньої мобілізації обумовлюють негативні явища в розподілі національного багатства, гальмування розвитку економіки країни. В цих умовах необхідно приділяти велику увагу залученню внутрішніх джерел фінансування інвестицій, у тому числі таких потужних, як кошти підприємств (прибуток та амортизація), залучені та кредитні фінансові ресурси. Вирішення цих проблем неможливе без створення ефективного механізму формування внутрішнього інвестиційного потенціалу, активізації всіх можливих інвестиційних джерел, який передбачає створення сприятливих для інвестування економічних, організаційних, законодавчих та інформаційних умов.
Проведене дослідження показало, що рівень, темпи і масштаби оновлення промислового виробництва в значній мірі визначаються тим, наскільки задіяний потенціал фінансових джерел інвестицій, забезпечено умови їхньої активної участі у фінансуванні інвестиційних процесів.
Великий внесок у розробку питань дослідження інвестиційних процесів, умов і чинників їхньої активізації внесли вчені науково-дослідних інститутів НАН України: Інституту економіки, Інституту економічних проблем прогнозування, Інституту економіки промисловості; Інституту економіки Мінекономіки України, галузевих НДІ та інших науково-дослідних організацій України.
Аналіз дослідження стану інвестиційних процесів у промисловості, дієвості джерел формування інвестиційних ресурсів дозволив зробити висновок про те, що внаслідок складності та багатоаспектності проблеми в умовах сучасного динамічного розвитку економічних процесів існують питання методологічного і прикладного характеру, які недостатньо розроблені. Перехід до ринкової економіки обумовлює необхідність мобілізації власних коштів підприємств, залучених і кредитних фінансових ресурсів на відновлення промислового виробництва та інших джерел.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ШЕМ’ЯКІНА НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ У ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок