Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕРЕЖНІ МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПОБУДОВИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ТЕСТІВ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ У СКЛАДІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

МЕРЕЖНІ МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПОБУДОВИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ТЕСТІВ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ У СКЛАДІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Назва:
МЕРЕЖНІ МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПОБУДОВИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ТЕСТІВ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ У СКЛАДІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,99 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

МАРТИНЮК Олександр МиколайовичУДК 004.052.32:004.052.42:681.5.09:681.518.5
МЕРЕЖНІ МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПОБУДОВИ
ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ТЕСТІВ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ У СКЛАДІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Спеціальність 05.13.06 - Автоматизовані системи управління і прогресивні інформаційні технології


Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі комп'ютерних інтелектуальних систем і мереж Одеського національного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Полін Євгеній Леонідович,
Одеський національний політехнічний університет, доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Крісілов Віктор Анатолійович,
Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри системного програмного забезпечення;

кандидат технічних наук, доцент
Скобцов Вадим Юрійович,
Донецький інститут прикладної математики й механіки НАН України, Вчений секретар інституту, старший науковий співробітник.
Захист відбудеться “20” вересня 2007 року в 13:30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 в Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченко, 1, ауд. 400-А.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченко, 1.
Автореферат розісланий “20” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Визначною рисою глобальної інформатизації є швидкий ріст складності, розширення масштабів виготовлення й застосування різних апаратно-програмних засобів (АПЗ), обумовлене підвищенням трудомісткості й відповідальності розв'язуваних за їхньою допомогою задач. Ця обставина пояснює зростаючі вимоги до строків розробки АПЗ, їхньої ефективності, надійності, зокрема, вимоги до функціонального й тестового контролю й діагнозу АПЗ на етапах проектування, виробництва й експлуатації, як до одного з діючих способів підтримки й відновлення працездатності при забезпеченні необхідного рівня надійності АПЗ.
Апаратним і програмним засобам контролю, як функціонального, так і тестового, приділялося й приділяється значна увага. До теперішнього часу в теорії й практиці контролю АПЗ, насамперед систем, спроектованих з урахуванням вимог контролепридатності, досягнуто рівень складності реальних ВІС. Найбільший розвиток і впровадження одержали структурні методи із застосуванням граничного сканування пам'яті, які пропонуються у версіях стандарту IEEE-1149.1. Однак методи сканування вимагають суттєвих додаткових апаратних і програмних витрат.
Масове використання мікропроцесорів, які зазвичай не надають інформацію про логічну структуру, застосування кремнієвих компіляторів, що синтезують ВІС з функціонального рівня, впровадження протокольних технологій з визначеними інтерфейсами при нерозкритій структурі компонентів обумовлюють необхідність продовження досліджень задач аналізу поведінкових моделей і розробки функціональних тестів (ФТ) у контролі АПЗ.
У не декомпозиційних методах, які використовують функціональні моделі, ріст складності АПЗ експоненціально збільшує обчислювальну складність задач аналізу, переводячи їх у клас важко розв’язних для об'єктів рівня складності ВІС. Декомпозиційні методи синтезу ФТ зменшують цю залежність пропорційно коефіцієнту декомпозиції.
Таким чином, розробка структурних методів контролю, насамперед виконуючих умови контролепридатності, дозволяє одержати високу повноту контролю й ступінь локалізації несправностей. Разом з тим, необхідний розвиток декомпозиційних функціональних методів, застосованих у задачах функціонального й тестового контролю у якості засобів забезпечення працездатності АПЗ автоматизованих систем управління (АСУ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: МЕРЕЖНІ МОДЕЛІ І МЕТОДИ ПОБУДОВИ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ТЕСТІВ АПАРАТНО-ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ У СКЛАДІ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок