Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕМІСІЙНА СТРАТЕГІЯ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

ЕМІСІЙНА СТРАТЕГІЯ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

Назва:
ЕМІСІЙНА СТРАТЕГІЯ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,19 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЛІШ ГАННА ПЕТРІВНА
УДК 336.76
ЕМІСІЙНА СТРАТЕГІЯ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
Спеціальність 08.04.01. – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів підприємств і страхової справи Київського національного економічного універсітету Мінистерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Поддєрьогін Анатолій Микитович,
Київський національний економічний універсітет,
професор кафедри фінансів підприємств і страхової справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Василик Остап Дмитрович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту.
кандидат економічних наук, доцент
Леонов Дмитро Анатолійович,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри фінансів.
Провідна установа Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів, м.Одеса
Захист дисертації відбудеться “ 1 ” березня 2001 року о 16-00 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.02
Київського національного економічного університету за адресою:
03680, Київ, проспект Перемоги, 54/1,аудіторія 317 .
З дисертацією можно ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету.
Афтореферат розісланий “ 1 ” лютого 2001 року.
В.о.вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук,
професор Линник В. Г.
Загальна характеристика дисертаційної роботи
Актуальність теми дослідження. Ринкові перетворення в економіці України характеризуються розвитком акціонування. Збільшується кількість акціонерних товариств, створених в результаті корпоратизації та приватизації. В економічних відносинах певного використання набувають корпоративні цінні папери.
Функціонування ринку корпоративних цінних паперів пов’язано із станом економіки країни. Саме цінні папери надають економіці гнучкість та мобільність, що дозволяє здійснювати швидкий перерозподіл капіталу з однієї галузі в іншу, сприяючи цим структурній перебудові економіки та прискоренню економічного розвитку підприємств. У країнах, де сформувалася розгалужена система ринку цінних паперів, простіше відбувається процес накопичення капіталу та легше мобілізуються значні грошові ресурси для реалізації масштабних інвестиційних проектів. Крім того, ринок корпоративних цінних паперів контролює ефективність функціонування акціонерних товариств (АТ), сигналізуючи не тільки про недоліки в управлінні, але й про неефективний контроль з боку власників задовго до банкрутства.
В Україні протягом останнього десятиріччя відбувалося формування законодавчої бази ринку цінних паперів та його інфраструктури. Разом з тим, ринок корпоративних цінних паперів розвивається в умовах економічної нестабільності, недосконалості нормативних актів, які регламентують діяльність його інститутів, відсутності інформаційно-аналітичного забезпечення та обмеженого досвіду роботи підприємств на ринку капіталів.
Вирішення цих проблем буде сприяти подоланню інвестиційної кризи в країні, яка суттєво деформує процеси накопичення і відтворення; формуванню капіталу акціонерних товариств, що дозволить ефективно реалізувати їх виробничий потенціал. Отже, актуальність питань визначення можливостей використання цінних паперів у фінансовій діяльності акціонерних товариств, недостатня практична розробленість проблеми формування їх капіталу, відсутність конкретних вітчизняних методичних розробок у сфері емісійної стратегії компаній зумовили вибір теми наукового дослідження.
Слід відзначити, що сучасна економічна наука нагромадила певний досвід у галузі фондового ринку, фінансового аналізу та інвестування, що знайшло відображення в роботах російських та українських вчених: М. Альохіна, О. Василика, Я. Міркіна, О. Мозгового, В. Колесника, Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕМІСІЙНА СТРАТЕГІЯ ВІДКРИТИХ АКЦІОНЕРНИХ ТОВАРИСТВ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок