Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями

Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями

Назва:
Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,52 KB
Завантажень:
39
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Шпаков Андрій Васильович
УДК 339.03:658.015:69.003
Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями
Спеціальність 05.23.08 –Технологія та організація
промислового та цивільного будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.
Науковий керівник – доктор технічних наук, доцент, Поколенко Вадим Олегович, Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри організації і управління будівництвом.
Офіційні опоненти :
доктор технічних наук, професор Бідюк Петро Іванович,
Навчально-науковий комплекс “Інститут прикладного системного аналізу” НАН України та Міністерства освіти і науки України, м. Київ, професор
кандидат технічних наук, доцент Тімінський Олександр Георгійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри проектного менеджменту
Провідна установа :
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 19 січня 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: м.Київ-03680, Повітрофлотський пр., 
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ-03680, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий 17 грудня 2004 р.
Вчений секретар Погорельцев В.М.
спеціалізованої вченої ради
Д.26.056.03 к.е.н., доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток ринкових відносин в Україні, прогрес у галузі будівництва змушує підприємства і організації галузі постійно змінювати напрямки діяльності, розширювати асортимент продукції що виробляється, покращувати рівень надання послуг, виконувати одночасно багато різноманітних проектів нового будівництва, реконструкції працюючих та створення нових виробництв різноманітних видів будівельної продукції в умовах жорстких договірних зобов'язань. Прийняття вірного рішення при виборі інвестиційних проектів до виробничої програми підприємств будівництва, в тому числі галузі будівельних матеріалів – неодмінна умова ефективного використання коштів організації та її ринкової стабільності і процвітання.
Від організації управління інвестиційними ресурсами у будівництві в основному залежить ефективність будівельного виробництва, що в свою чергу пов’язано з тим, наскільки ефективно цими інвестиціями розпорядяться керівники будівельних компаній. А це залежить в основному від рівня організації і управління ними, а також від методичного та аналітичного апарату, що застосовується при прийнятті управлінських та організаційних рішень в інвестиційно-технологічній сфері їх діяльності.
Незважаючи на існування численної кількості моделей організаційних структур, що виконують функції аналізу, відбору, прогнозування та управління інвестиційними проектами, в будівельному комплексі України ще не визначені та не виділені конкретні управлінські структури, які б мали у своїй сфері підпорядкування процеси управління інвестиційними проектами в галузі будівництва та проектами інноваційного розвитку підприємств.
Найбільшою мірою ризик будівельних інвестиційних проектів формується на стадії попередньої діагностики та відбору в корпоративний портфель інвестора. Це пред’являє високі операційно-якісні вимоги до структур що здійснюють управління та діагностику будівельних інвестиційних проектів в складі організації - інвестора.
Аналіз літературних джерел показав, що при оцінці ефективності функціонування апарату управління інвестиційними ресурсами організацій автори приділяють увагу в основному питанням аналізу результатів їх діяльності, причому розглядаються переважно економічні показники.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок