Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОД ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

МОДЕЛІ І МЕТОД ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОД ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Харківський національний університет радіоелектроніки
Божинський Іван Андрійович
УДК 681.5:69:621:039
МОДЕЛІ І МЕТОД ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Ткаченко Володимир Пилипович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри інженерної та комп’ютерної графіки.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Самойленко Микола Іванович,
Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри прикладної математики і інформаційних технологій;
кандидат технічних наук,
Пономарьов Юрій Володимирович,
Науково-дослідний та проектний інститут автоматизованих систем управління транспортом газу ДП “Науканафтогаз”, заступник директора з науково-дослідних та експериментально-конструкторських робіт.
Провідна установа – Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, кафедра інформаційних управляючих систем, м. Харків.
Захист відбудеться 6 вересня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “18” липня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 _____________ С.Ф. Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нафтогазова галузь України за масштабом та соціальним значенням важлива не лише у паливно-енергетичному комплексі (ПЕК), а і в економіці всієї країни. На сьогодні її доля в паливно-енергетичному балансі України перевищує 50 % та все дальше зростає.
Під час кризи української економіки нафтогазова промисловість зіграла вирішальну роль у забезпеченні стійкого та надійного енергозабезпечення країни, сприяла попередженню більш глибокої кризи економіки.
Відігравши стабілізуючу роль в енергозабезпеченні країни під час кризи, нафтогазова галузь України тепер сама знаходиться у передкризовому стані. І без того зменшуються малі обсяги інвестицій в галузь, через несвоєчасне та неякісне обслуговування технологічного обладнання різко прискорився процес старіння основних фондів, намічається відставання приросту розвідуваних запасів нафти і газу від об’ємів їх видобутку, недостатньо розвинуто ринкові механізми в роботі галузі.
Цінова політика в газовій сфері, екстенсивне нарощування закупок газу і об’ємів його видобутку без проведення цілеспрямованої політики енергозбереження в галузі і у споживачів призвели до збільшення частки газу в балансі регіонів, структурних диспропорцій у ПЕК України, занепаду в інших паливних галузях (вугільній), зниження енергетичної безпеки регіонів і країни в цілому.
Запобігання кризи і подальший розвиток нафтогазового комплексу України потребує різкого збільшення об’ємів геологорозвідувальних робіт, проведення послідовного та цілеспрямованого оновлення і модернізації технологічного обладнання, розробки і впровадження нових інформаційних ресурсозберігаючих та екологічно безпечних технологій видобутку, підготовки, транспорту та розподілення нафти і природного газу, ефективне впровадження яких забезпечить значне скорочення непродуктивних витрат природного газу, матеріальних і енергетичних витрат у регіональних системах газопостачання (РСГ).
Великий внесок у розробку математичних моделей і методів моделювання та оптимізації режимів функціонування різних підкласів РСГ зробили: Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОД ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок