Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛІЗИНГ: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ (НА ПРИКЛАДІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ)

ЛІЗИНГ: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ (НА ПРИКЛАДІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ)

Назва:
ЛІЗИНГ: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ (НА ПРИКЛАДІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,26 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Ілларіонов Юрій Вікторович
УДК 342.9
ЛІЗИНГ: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ
(НА ПРИКЛАДІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ)
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
КИЇВ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної безпеки Національної академії внутрішніх справ України.
Науковий керівник кандидат юридичних наук, доцент
Попович Володимир Михайлович,
НДЦ Академії державної податкової служби України,
начальник.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент
Академії правових наук України
Мироненко Наталія Михайлівна,
Інститут права Міжрегіональної академії управління
персоналом, заступник директора;
кандидат юридичних наук, доцент
Сирота Анатолій Іванович, Національна академія
служби безпеки України, начальник кафедри
економіко-правових дисциплін.

 
Провідна установа Українська академія державного управління при
Президентові України (м. Київ)
Захист відбудеться 27.11.2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03 у Національній академії внутрішніх справ України (03035, Київ – 35, Соломянська площа, 1)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії внутрішніх справ України (03035, Київ – 35, Солом'янська площа, 1)
Автореферат розісланий 25.10.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лук'янчиков Є.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлюється тим, що реформування суспільно-економічних відносин, пов'язане з переходом України від планових до ринкових методів управління економікою та її інтеграцією в світову економічну систему, супроводжується поширенням корпоратизації державного сектору. Одним з основних напрямів реалізації державної політики з цих питань є розробка механізму створення та функціонування нових організаційно-правових форм діяльності сучасних підприємств. Необхідність науково виважених організаційно-правових підходів до інтеграції ринкових інструментів в економіко-правове середовище України зумовлена високим ступенем політизації суспільно-економічних процесів та механічним перенесенням ринкових технологій в сферу фінансово-господарських відносин. Серед найважливіших завдань України з моменту обрання курсу на створення ринкової економіки провідне місце посідають фінансова стабілізація, запровадження дієвих механізмів стимулювання процесу виробництва, зміцнення фінансового стану підприємств та детінізація економіки. Разом з тим, поверхневий підхід до трансформаційних процесів в організаційно-правовому забезпеченні реформування економічної системи зумовлює прорахунки в кредитній, інвестиційній, монетарній, податковій та зовнішньоекономічній політиці держави. Такі прорахунки продукують системну економічну кризу, безробіття, широкомасштабну “тінізацію” фінансово-господарських відносин, пригнічення капіталообігу, руйнацію виробничого сектору економіки, деградацію продуктивних сил суспільства, інтелектуального потенціалу і суспільної свідомості в країні.
Різко скоротився внутрішній валовий продукт, головний індикатор визначення економічного стану країни.
За даними Національного інституту стратегічних досліджень (далі НІСД) національний валовий продукт порівняно з 1991 роком зменшився на половину. Загальне виробництво продукції скоротилося більш ніж у два рази, сільськогосподарської продукції – на 40%, випуск промислової продукції скоротили три четверті підприємств України. Всі ці роки зростали лише інфляційні процеси. Порівняно з 1992 роком інфляція зросла в 46,9 тисяч разів.
Знижується купівельна платоспроможність населення. Середня заробітна плата становить лише пўяту частину заробітної плати 1991 року. Ситуація ускладнюється тим, що навіть така заробітна плата не завжди виплачується. Заборгованість з виплат заробітної плати на 10 січня 1999 року становила 6,5 млрд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЛІЗИНГ: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ (НА ПРИКЛАДІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок