Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ РОЗПОДІЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ

КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ РОЗПОДІЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ

Назва:
КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ РОЗПОДІЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,68 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Самойленко Андрій Анатолійович
УДК 622.673.1:621.863.2-531.7
КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ
УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ РОЗПОДІЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ
Спеціальність 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі електропривода.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
ДОВГАНЬ  Сергій  Михайлович, професор кафедри електропривода Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпро-петровськ).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
ЧЕРМАЛИХ  Валентин  Михайлович, завідувач кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент
Маренич  Костянтин  Миколайович, завідувач кафедри гірничої електротехніки і автоматики ім. Р.М. Лейбова Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа | Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматизованих електромеханічних систем.
Захист відбудеться 16.09.2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .080.07 Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, корпус , ауд.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19)
Автореферат розісланий 12.08.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук, доцент А.А. Колб


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Видобуток вугілля в Україні пов’язаний із постійним збільшенням глибин проведення гірничих робіт. Це потребує нових більш потужних підйомних комплексів із багатоканатними підйомними установками для шахт глибиною понад 1500 м із номінальним завантаженням понад 50 т та швидкістю підйому понад 15 м/с. При таких глибинах та масах більш вагомим стає процес енергообміну між електричними та механічними частинами шахтної підйомної установки, зростають динамічні навантаження, особливо в елементах із найменшою жорсткістю – підйомних канатах.
Збільшення динамічних навантажень на канат призводить до збільшення деформації та стомленості проволок, зменшення їх пластичності та міцності. Канат у системі шахтної підйомної установки представляє собою найбільш недовговічний елемент. У місцях з’єднання канатів із зосередженими масами (судинами) виникають значні перенапруження, які призводить до обриву проволок канату. Якщо працездатність підйомної машини складає десятиріччя, то довговічність канатів лічиться роками. До того ж, канат абсолютно ремонтонепридатний елемент, на якому лежить відповідальність за безпеку експлуатації підйомної установки, причому вартість канатів, комплексу робіт з його заміни відносно велика.
Додаткові динамічні навантаження призводять до прискореного аварійного виходу з ладу редукторів, валів, підйомних судин, направляючих, кулаків тощо. Динамічне навантаження підйомних машин при відсутності обмежень пікових навантажень призводить до появи тріщин у барабанах машин. Такі аварії завдають значних економічних збитків. Для зменшення динамічних навантажень в елементах шахтного підйомного комплексу необхідно поступово збільшувати (зменшувати) рушійне зусилля. Коливання в режимі запобіжного гальмування призводять до появи динамічної складової зусилля з амплітудою більше половини від статичного навантаження, тому задача обмеження додаткових та пікових навантажень в елементах шахтних підйомних установках з метою забезпечення її надійності та безпеки експлуатації є актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ РОЗПОДІЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок