Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА, ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ відцентроволитих ВАЛКІВ З високохромистим ЧАВУНом у робочому шарі

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА, ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ відцентроволитих ВАЛКІВ З високохромистим ЧАВУНом у робочому шарі

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА, ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ відцентроволитих ВАЛКІВ З високохромистим ЧАВУНом у робочому шарі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,48 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Жижкіна Наталія Олександрівна
УДК 621.74.045
ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА,
ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ відцентроволитих ВАЛКІВ
З високохромистим ЧАВУНом у робочому шарі
Спеціальність 05.16.04 – Ливарне виробництво
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на кафедрі “Зварювання та лиття”, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: | - доктор технічних наук, професор
Будаг’янц Микола Абрамович,
Східноукраїнський національний університет імені
Володимира Даля, м. Луганськ,
професор кафедри “Зварювання та лиття”
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор
Котєшов Микола Петрович,
Національна металургійна академія України,
м. Дніпропетровськ,
професор кафедри “Ливарне виробництво”
- кандидат технічних наук, доцент
Федоров Григорій Єгорович,
Національний технічний університет України “КПІ”,
м. Київ,
доцент кафедри “Ливарне виробництво
чорних і кольорових металів”
Головна організація: | Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України (м. Київ). Відділи “
Технологія лиття”, “Нові литі матеріали”
Захист відбудеться “ 9 ” грудня 2002 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.002.12 у Національному технічному університеті України “КПІ” за адресою:
03056, Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус № 9, ауд. № 203
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці університету.
Автореферат розісланий “ 8 ” листопада 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Л.М. Сиропоршнєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Збільшення виробництва на прокатних станах і підвищення якості металопрокату пов'язано з експлуатаційною стійкістю і надійністю прокатних валків. В останні роки особливо збільшився попит на листовий гарячекатаний метал. Частка його використання останні роки помітно зросла з урахуванням розширення виробництва тонкого холоднокатаного листа.
Актуальність теми. У світовій практиці виробництво прокатних валків розвивається в декількох напрямках: шляхом застосування спеціального устатковання – відцентрового лиття, що розширює використання для робочого шару понадстійких, але малотехнологічних у литті й експлуатації сплавів, наприклад, високохромистих чавунів; використання ЕШЛ (електрошлакового лиття); розробки нових матеріалів, у тому числі заевтектоїдних, графітізованих сталей і тонкої технічної кераміки.
Найбільш ефективним (для виробництва листопрокатних валків) слід визнати відцентровий метод лиття, що одержав широке застосування в закордонному виробництві. В Україні, вперше в СНД, на Лутугінському державному науково-виробничому валковому комбінаті (ЛДНВВК), починаючи з 1988 року, проводилося освоєння виробництва відцентрового лиття на дослідно-промислових машинах з вертикальної і змінною осями обертання. На їхній базі з урахуванням недоліків, виявлених при експлуатації, створена машина нового покоління, з автоматизованим керуванням технологічного процесу виробництва валків, що поставляються підприємствам України та Росії.
У зв'язку з тим, що робота спрямована на розроблення прогресивної технології виробництва двошарових відцентроволитих валків підвищеної якості та експлуатаційної стійкості, то її варто віднести до найважливішого й актуального напрямку в області створення понадстійкого інструменту, що формує.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами. Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля відповідно до комплексної програми “Підвищення надійності і експлуатаційних показників машин та устатковання внаслідок впроваджених прогресивних технологій”, що у період 1992-1995 рр. фінансувалася Міністерством машинобудування, ВПК і конверсії (тема 33-92, договір 313/07); відповідно до комплексної програми науково-дослідної роботи, яку проведено Лутугинським державним науково-виробничим валковим комбінатом разом із Східноукраїнським національним університетом ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА, ЯКІСТЬ І ВЛАСТИВОСТІ відцентроволитих ВАЛКІВ З високохромистим ЧАВУНом у робочому шарі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок