Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЄДНАНИЙ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ І ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5 І 6 РОКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

ПОЄДНАНИЙ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ І ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5 І 6 РОКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Назва:
ПОЄДНАНИЙ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ І ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5 І 6 РОКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ПИВОВАР АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 796.011.3: 053.4
ПОЄДНАНИЙ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ І ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ
ДІТЕЙ 5 І 6 РОКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
24. 00. 02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано по кафедрі теорії та методики фізичного виховання у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
ПАНГЕЛОВА НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА,
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний
університет імені Григорія Сковороди, доцент кафедри
теорії і методики фізичного виховання.
Офіційні опоненти: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
КРУЦЕВИЧ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА,
Національний університет фізичного виховання і спорту,
завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання,
рекреації та оздоровчої фізичної культури;
кандидат педагогічних наук, доцент
МОСКАЛЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА,
Дніпропетровський державний інститут фізичної культури,
проректор з наукової роботи і зовнішньо-економічних
зв’язків.
Провідна установа – Національний педагогічний університет імені Михайла
Драгоманова, кафедра теорії і методики фізичного
виховання, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 23 грудня 2005 р. об 11 годині під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35. 829. 01 Львівського державного інституту фізичної культури за адресою: 79000, м.Львів, вул. Костюшка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м.Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 22 листопада 2005 року.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Сьогоднішні дошкільники складатимуть більшу частину потенціалу України першої половини ХХІ століття. Тому навчання, виховання і розвиток молодого покоління в нашій країні є одним із найважливіших державних завдань, що відзначено в державних документах: Закон України “Про фізичну культуру і спорт” (1993), Цільова комплексна програма “Фізичне виховання – здоров’я нації” (1998), Державна програма розвитку фізичної культури і спорту в Україні (1996), Доктрина фізичного виховання і спорту в Україні (2004) та ін.
Інтенсифікація сучасного життя, розвиток і впровадження нових технологій у різних сферах суспільства зумовили процес реформування системи та змісту діяльності освітніх інституцій, у тому числі дошкільних дитячих закладів. Ці реформи пов’язані з раннім навчанням та ускладненням навчальних програм, що супроводжується підвищеним розумовим та фізичним навантаженням, яке негативно впливає на стан здоров’я дітей і викликає порушення постави, зниження опірності організму до негативних чинників довкілля, нервові захворювання тощо (О.В. Давиденко, 1986; Т.Ю. Круцевич, 2003; Н.О. Тупчій, 2001).
Традиційні засоби фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками не завжди відповідають сучасним вимогам і потребують заміни на такі, які б ефективніше сприяли вирішенню завдання зміцнення здоров’я, підвищення рівня фізичної підготовленості, своєчасного фізичного і психічного розвитку дитини.
Дані численних досліджень (П.Я. Гальперін, 1974; А.В. Скрипченко, 1974; Д.Б. Богоявленська, 1987; Н.А. Менчинська, 1989; Е.В. Демидова, 1995; І.Д. Бех, 1998; О.В. Козирьова, В.І. Усаков, 2001; Н.І. Дворкіна, 2002; В.Н. Зімоніна, 2003) свідчать, що для стимулювання пізнавальної активності дітей необхідно спеціально навчити їх раціонально застосовувати розумові дії. Але для того, щоб мислення дитини не набуло беззмістовного, схоластичного характеру, в період передшкільного віку не менш важливим є набуття сенсорного досвіду, нагромадження конкретного матеріалу для активної пізнавальної діяльності, тобто створення певних умов, які можуть бути забезпечені саме в процесі фізичного виховання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПОЄДНАНИЙ РОЗВИТОК ФІЗИЧНИХ І ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДІТЕЙ 5 І 6 РОКІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок