Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБґРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ КЛАСИФІКАЦІЇ ВУГІЛЬНИХ ШЛАМІВ У ГІДРОЦИКЛОНАХ З СИФОННИМ РОЗВАНТАЖЕННЯМ ЗЛИВУ

ОБґРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ КЛАСИФІКАЦІЇ ВУГІЛЬНИХ ШЛАМІВ У ГІДРОЦИКЛОНАХ З СИФОННИМ РОЗВАНТАЖЕННЯМ ЗЛИВУ

Назва:
ОБґРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ КЛАСИФІКАЦІЇ ВУГІЛЬНИХ ШЛАМІВ У ГІДРОЦИКЛОНАХ З СИФОННИМ РОЗВАНТАЖЕННЯМ ЗЛИВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,52 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Томілін Віктор Борисович
УДК 622.742
ОБґРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ КЛАСИФІКАЦІЇ
ВУГІЛЬНИХ ШЛАМІВ У ГІДРОЦИКЛОНАХ З
СИФОННИМ РОЗВАНТАЖЕННЯМ ЗЛИВУ
Спеціальність 05.15.08 - “Збагачення корисних копалин”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському науково-дослідному та проектно-конст-
рукторському інституті по збагаченню та брикетуванню вугілля „Укрндівуглезбагачення” (м. Луганськ), Міністерство вугільної промисловості України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Полулях Олександр Данилович,
начальник науково-дослідного відділу удосконалення технологій і схем вуглезбагачувальних фабрик інституту “Укрндівуглезбагачення” (м. Луганськ), Міністерство вугільної промисловості України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Блюсс Борис Олександрович,
завідувач відділу геодинамічних систем і вібраційних
технологій інституту геотехнічної механіки
ім. М.С. Полякова НАН України (м. Дніпропетровськ);
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Ширяєв Андрій Андрійович,
завідувач лабораторії збагачення ТОВ НВП “Укрекологія” (м. Кривий Ріг)
 
Захист відбудеться „_11_”__січня_2008 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.08.080.02 із захисту дисертацій при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ - 05, проспект К.Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, проспект К.Маркса, 19.
Автореферат розісланий „_2_”_грудня_ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д.08.080.02, к. т. н, доцент В.В.Панченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вуглезбагачувальне підприємство - це об’єкт з великим споживанням електроенергії, більша частина якої витрачається на роботу водно-шламового комплексу, декілька технологічних операцій котрого обладнані гідроциклонами з насосними установками значної потужності.
Сучасна компоновка технологічного обладнання у більшості випадків не дозволяє встановлювати гідроциклони без насосних установок. У цьому випадку питома витрата встановленої потужності складає 0,41-0,92 кВт/м3 при максимальному навантаженні насосів і 0,57-1,65 кВт/м3 при мінімальному.
Наведена питома витрата встановленої потужності є занадто висока. Одним з шляхів її зменшення є застосування гідроциклонів з сифонним розвантаженням зливу, робота яких можлива без насосних установок, тому що в них використовується всмоктуючий ефект сифону.
Але їх використання стримується відсутністю теоретичних основ розрахунку енергетичного ефекту сифону, за допомогою яких визначаються технологічні, конструктивні та гідродинамічні параметри гідроциклона. У зв’язку з цим встановлення теоретичних закономірностей виникнення додаткового тиску у середині кільцевого обертального гідродинамічного потоку, на основі яких виконано обґрунтування параметрів гідроциклонів з сифонним розвантаженням зливу, розроблені технологічні рішення, які дозволяють зменшити експлуатаційні витрати водно-шламових комплексів вуглезбагачувальних фабрик, є актуальною науково-практичною задачею.
Дисертаційна робота виконана відповідно тематичного плану науково-дослідних робіт інституту “Укрндівуглезбагачення” за темами “Розроблення і впровадження технологій та обладнання для зниження втрат вугілля з відходами вуглезбагачення” (номер держреєстрації 0103U007350), у якій автор розробив технологію обробки шламів у комплексі для зниження втрат вугілля з відходами вуглезбагачення, і “Засвоїти технологію гідравлічної класифікації шламових продуктів з застосуванням гідроциклона з сифонним розвантаженням зливу на ЦЗФ “Комендантська” (номер держреєстрації 0103U003744), у котрій автор визначив основні технологічні, конструктивні і гідродинамічні показники енергозберігаючої технології класифікації вугільних шламів і здійснив її впровадження у технологічну схему фабрики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБґРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ КЛАСИФІКАЦІЇ ВУГІЛЬНИХ ШЛАМІВ У ГІДРОЦИКЛОНАХ З СИФОННИМ РОЗВАНТАЖЕННЯМ ЗЛИВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок