Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ІНОЗЕМНОЮ ВАЛЮТОЮ В БАНКАХ

ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ІНОЗЕМНОЮ ВАЛЮТОЮ В БАНКАХ

Назва:
ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ІНОЗЕМНОЮ ВАЛЮТОЮ В БАНКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,28 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
Ретюнських Олена Борисівна
УДК 657.6 : 336.717
ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ІНОЗЕМНОЮ ВАЛЮТОЮ В БАНКАХ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ХАРКІВ — 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, професор
Сухарева Людмила Олексіївна, Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри контролю і аналізу господарської діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія Укоопспілки України,
завідувач кафедри аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Андрєєва Любов Федорівна,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Житомирський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту, м. Житомир.
Захист відбудеться "14" травня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333, ауд. 45.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою:
61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “14” квітня 2004 р.
В.о. секретаря
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Л.М. Яцун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Сучасний етап розвитку банківської системи України характеризується процесами її становлення і зміцнення, внаслідок чого відбувається концентрація банківського капіталу, розширення мережі банківських структур, видів фінансових послуг, використовуються нові методи і прийоми банківського менеджменту, посилюється взаємозв'язок і залежність банків один від одного. Разом з тим банки підпадають під більш пильний контроль з боку суспільства як регулятори грошового обігу і центри акумуляції грошових ресурсів і їх перерозподілу. Тому на цей час, з позиції банківського нагляду кожний банк України розглядається як об'єкт контролю, у якому, в свою чергу, повинна бути чітко налагоджена система внутрішнього контролю, що постійно оцінюється відповідно до розроблених внутрішніх і зовнішніх процедур. У цій ситуації неодмінною умовою удосконалення методів управління є повне використання внутрішніх можливостей банківських установ за допомогою створення дійової системи внутрішнього контролю та її постійної оцінки внутрішнім аудитом.
Аналіз стану системи внутрішнього контролю банків України та її основного елементу – внутрішнього аудиту підтверджує основну гіпотезу дисертаційного дослідження, яка полягає у тому, що відсутність принципово нового підходу до організації і методичного забезпечення системи внутрішньобанківського контролю, як однієї з основних управлінських функцій, негативно впливає на загальний рівень управління фінансово-господарською діяльністю кредитної установи і, зокрема, на ефективність управління системними ризиками при здійсненні операцій з іноземною валютою.
Вивчення робіт, що відображають ступінь дослідження внутрішнього аудиту, дозволило автору акцентувати увагу на підходах до формування внутрішнього аудиту і його процедур, які склалися як у російських, так і вітчизняних вчених під впливом науково-практичних розробок фахівців англо-американської школи: Доджа Р., Робертсона Дж., Лоббека Дж., Аренса Э., Адамса Р., Бойтона В., Долана Е. Дж., Б. Джона, Келла В., Коха Т., Коліна С., Рівуара Ж., Терлі С., Ратлиффа Р., Волліс В., виданих у 1993-1995 роках. Саме через орієнтованість зарубіжних теоретичних досліджень на розвинутий ринок перед вітчизняними фахівцями постають завдання оцінки доцільності впровадження та визначення ступеня адаптації цих рекомендацій до економіко-правового середовища України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВНУТРІШНІЙ АУДИТ ОПЕРАЦІЙ З ІНОЗЕМНОЮ ВАЛЮТОЮ В БАНКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок