Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ / сторінка 10

Назва:
ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

2.
При виражених проявах синдрому спастико-атонічної дистонії мікросудин в якості цитопротектора у складі комплексної терапії більш доцільно використовувати гептрал, ніж ессенціале, у зв’язку з більшим коригуючим його впливом на порушення мікроциркуляції, що сприяє нормалізації опору в системі печінкової артерії.
3.
При поєднанні у хворих на ХГ вираженої спастико-атонічної дистонії мікросудин з гіпотонічним типом центральної гемодинаміки або вираженою діастолічною дисфункцією міокарду ЛШ в якості цитопро-тектора перевагу варто віддати мілдронату.
4.
Хворим на ХГ з гіпокінетичним типом центральної гемодинаміки і порушенням рівноваги порто-артеріального кровотоку внаслідок зниження артеріального печінкового кровотоку доцільне застосування в комплексній терапії кардіотонічного препарату кліфт, що сприяє корекції порушень печінкової і центральної гемодинаміки і нормалізації систолічної і діастолічної функції ЛШ. Через відсутність істотного впливу кліфту на стан мікроциркуляції, його варто поєднувати з призначенням цитопротектора, вибір якого визначається наявністю і виразністю спастико-атонічної дистонії мікросудин.
Список опублікованих праць здобувача
за темою дисертації
1. Амосова Е. Н., Лыховский О. И., Сапожников А. Р., Сидорова Л. Л. Состояние внутрисердечной гемодинамики у больных диффузными поражениями печени // Матеріали XIV з’їзду терапевтів України, Київ. – 1998. – С.80–81. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
2. Амосова К. М., Сидорова Л. Л., Лиховський О. І., Сапожніков А. Р. Стан систолічної і діастолічної функцій лівого шлуночка у хворих на хронічний вірусний гепатит та вплив на них комплексної терапії з включенням мілдронату // Ліки. – 2000. – №3 – С. 19–22. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
3. Лыховский О. И., Сапожников А. Р. Состояние внутрисердечной и печеночной гемодинамики у больных хроническим гепатитом и циррозом печени // Проблемы военного здравоохранения и пути его реформирования. – Киев. – 1997. – С. 240–242. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
4. Лыховский О. И., Сапожников А. Р., Сидорова Н. Н. Функциональное состояние микроциркуляторного русла у больных хроническими диффузными заболеваниями печени // Зб. наук. праць співробітників КМАПО ім. П. Л. Шупика. – Київ. – 2000. – С. 101–104. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
5. Лиховський О. І., Сапожніков А. Р., Середюк В. М. Вплив комплексної терапії з включенням препарату “Кліфт” на гемодинаміку хворих на хронічний вірусний гепатит // Ліки. – 2000. – №5. – С. 11–15. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
6. Сапожников А. Р., Лыховский О. И., Сидорова Н. Н. Состояние микроциркуляторного русла у больных с хроническими заболеваниями печени // Современные аспекты военной медицины. – Киев – 1997. – С. 273–275. (Особисто вивчав показники та робив первиний аналіз).
7. Сапожніков А. Р., Лиховський О. І., Пруська Л. І. Медикаментозна корекція порушень гемодинаміки препаратом кліфт у хворих на хронічні гепатити
// Сучасні проблеми кардіології та ревматології. – 1998. – С. 80–81. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
8. Сапожников А. Р., Лыховский О. И. Состояние микроциркуляторного русла у больных хроническим гепатитом и циррозом печени // Проблеми військової охорони здоров’я.-Київ. – Вип.5. – 1999. – С. 185–189. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
9. Сапожников А. Р., Лыховский О. И. Коррекция изменений центральной, внутрисердечной, печеночной гемодинамики препаратами цитопротекторного и положительного инотропного действия // Вирусные гепатиты с парентеральным механизмом передачи возбудителей и их исходы. – Киев – 2001 – С.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок