Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

Загрузка...

ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ / сторінка 11

Назва:
ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
304–309. (Набір матеріалу, статистична обробка і аналіз отриманих результатів).
АНОТАЦІЇ
САПОЖНІКОВ А. Р. Зміни центральної, внутрішньосерцевої, печінкової гемодинаміки і мікроциркуляції у хворих на хронічний гепатит та їх корекція препаратами цитопротекторної та інотропної дії. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.02 – внутрішні хвороби – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, Київ, 2002.
Дисертацію присвячено вивченню змін центральної, внутрішньосерцевої, печінкової гемодинаміки і мікроциркуляції у хворих на хронічний гепатит та їх корекції . Вперше комплексно проаналізовано стан систолічної та діастолічної функцій лівого шлуночка, змін ворітно-печінкового кровообігу у хворих на хронічний гепатит за допомогою допплероехокардіографії. Виявлено, що при еу- і гіперкінетичних типах центральної гемодинаміки має місце компенсація порушень ворітно-печінкового кровообігу, а при гіпокінетичному типі – декомпенсація з порушенням порто-артеріального співвідношення. Уточнені зміни мікроциркуляції у хворих на хронічний гепатит. У роботі виконана комплексна оцінка впливу препаратів цитопротекторної дії (ессенціале, гептрал і мілдронат) на функцію міокарду, печінковий кровоток та мікроциркуляцію у хворих на хронічний гепатит і розроблені рекомендації з їх диференційованого застосування. Вперше обґрунтовані показання щодо застосування в лікуванні хворих на хронічний гепатит препарату з позитивною інотропною дією – кліфту.
Ключові слова: хронічний гепатит, систолічна, діастолічна функція, ворітно-печінковий кровообіг, мікроциркуляція, цитопротектор, інотропізм.
САПОЖНИКОВ А. Р. Изменения центральной, внутрисердечной, печеночной гемодинамики и микроциркуляции у больных хроническим гепатитом и их коррекция препаратами цитопротекторного и инотропного действия. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.02 – внутренние болезни – Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, Киев, 2002.
Диссертация посвящена изучению изменений центральной, внутрисердечной, печеночной гемодинамики и микроциркуляции у больных хроническим гепатитом, их комплексной оценке и обоснованию дифференцированной коррекции препаратами цитопротекторного и положительного инотропного действия.
Обследовано 92 больных хроническим гепатитом вирусной этиологии, средний возраст которых составил 41,3±1,2 года.
Этиологическая диагностика хронических гепатитов осуществлялась на основании определения стандартных маркеров вирусов гепатита В и С HbeAg, антиHBE, антиHBC, HbsAg, антиHbsAg, антиHСV в лаборатории Главного военного клинического госпиталя Министерства Обороны Украины и Украинского лечебно-диагностического центра.
Впервые проведен комплексный анализ состояния систолической и диастолической функции левого желудочка, изменений воротно-печеночного кровообращения у больных хроническим гепатитом с помощью допплерэхокардиографии. Показаны гетерогенность состояния центральной гемодинамики и универсальность диастолической дисфункции, обусловленной как нарушениями активного расслабления миокарда, так и повышенной жесткостью камеры желудочка, что свидетельствует о формировании при этой патологии кардиомиопатии. Выявлено, что при эу- и гиперкинетическом типах центральной гемодинамики имеет место компенсация нарушений воротно-печеночного кровообращения, а при гипокинетическом типе – декомпенсация с нарушением порто-артериального соотношения вследствие абсолютного и относительного снижения кровотока в печеночной артерии. Уточнены изменения микроциркуляции у больных хроническим гепатитом. Впервые показано, что для хронического гепатита, протекающего с эу- и гипокинетическим типами центральной гемодинамики, характерен синдром спастико-атонической дистонии, выраженность которого коррелирует с выраженностью изменений центральной и печеночной гемодинамики. Впервые показано, что повышение внутрипеченочного сосудистого сопротивления артериальному кровотоку у больных хроническим гепатитом отчасти может быть обусловлено тотальным характером спастико-атонической дистонии микрососудов.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок