Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

Загрузка...

ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ / сторінка 3

Назва:
ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Практичне значення отриманих результатів. Вперше здійснена оцінка ефективності застосування в комплексній терапії хворих на ХГ вірусної етіології препаратів, які впливають на стан центральної, внутрішньосерцевої гемодинаміки і мікроциркуляції.
Вперше визначено, що гепатопротектори ессенціале і гептрал поліпшують реологічні властивості крові за даними БМБК, сприяючи гомогенізації кровотоку і зниженню агрегації еритроцитів, а також зменшенню ознак спастико-атонічної дистонії, яка характерна для таких пацієнтів. Продемонстровано, що застосування гептралу, на відміну від ессенціале, призводить до збільшення числа функціонуючих капілярів та відкриття капілярної мережі.
Вперше показано, що при лікуванні хворих на ХГ, який має перебіг з гіпокінетичним типом центральної гемодинаміки доцільно використовувати препарати з позитивною інотропною дією, які мають мінімальну гепатотоксичну дію у терапевтичних дозах. Застосування препарату кліфт з такими властивостями в терапії цієї категорії хворих сприяє нормалізації показників систолічної і діастолічної функції ЛШ, компенсації механізмів перебудови порто-артеріального кровообігу печінки.
Вперше продемонстровано, що включення мілдронату в комплексну терапію хворих на ХГ сприяє нормалізації показників діастолічної функції ЛШ цих пацієнтів за рахунок нормалізації показників його релаксації та параметрів жорсткості камери.
Результати дисертаційного дослідження дали можливість розробити рекомендації стосовно диференційованного призначення гепатопротекторів есенціале, гептралу, мілдронату, а також кліфту.
Результати досліджень використовуються у навчальній програмі на кафедрі госпітальної терапії № 1 Національного медичного університету і на кафедрі військової терапії Військово-медичної академії. Диференційовані методи корекції порушень центральної, внутрішньосерцевої гемодинаміки, порто-артеріального кровообігу печінки і мікроциркуляції застосовуються в практичній роботі Київської міської центральної клінічної лікарні і Головного військового клінічного госпіталю МО України.
Особистий внесок здобувача. Автор дисертації особисто розробив програму і методологію дослідження, обстежив хворих відповідно до розробленої програми, провів всі клінічні спостереження та інструментальні дослідження, самостійно здійснив узагальнення та аналіз отриманих результатів, їх статистичну обробку. Разом з науковим керівником сформульовані висновки та запропоновані практичні рекомендації.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертаційної роботи оприлюднені на XIV з’їзді терапевтів України (Київ, 1998), на науково-практичній конференції молодих вчених Української військово-медичної академії (Київ, 2000 р.)
Публікації. За матеріалами дисертації опубліковано 9 робіт, у тому числі 6 журнальних статей у виданнях, рекомендованих ВАК України, 2 в інших журналах та в матеріалах наукового з’їзду.
Структура й обсяг дисертації . Повний обсяг дисертації 193 сторінки. Дисертація складається зі вступу, огляду літератури, 5 розділів власних досліджень, заключення, висновків, практичних рекомендацій, списку використаних джерел, який містить 242 найменування (з них 184 українсько-російсько мовних і 58 закордонних) і додатків. Робота ілюстрована 10 таблицями і 20 рисунками. Основний текст дисертації викладено на 102 сторінках.
ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріали та методи дослідження.
Робота базується на результатах обстеження 92 хворих на ХГ (середній вік 41,3±1,1), що знаходилися на стаціонарному обстеженні і лікуванні в гастроентерологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю МО України за період 1996–1999 років.
Верифікація діагнозу ХГ проводилась на підставі клінічного обстеження, результатів лабораторних та інструментальних методів дослідження відповідно до рекомендацій міжнародної групи гепатологів і комітету Всесвітнього конгресу гастроентерологів (Лос-Анджелес, 1994). Первинна діагностика здійснювалася відповідно до загальноприйнятих критеріїв (С. Н. Соринсон, 1996,
Ж. І. Возіанова, 2000) з урахуванням даних лабораторних та інструментальних методів дослідження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок