Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ / сторінка 9

Назва:
ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Така терапія істотно не впливала на стан судинної ланки МЦ за даними БМБК , однак сприяла поліпшенню реологічних властивостей крові у пацієнтів, що її отримували.
ВИСНОВКИ
В дисертації наведене теоретичне узагальнення та дістало подальшого розвитку вирішення наукової задачі лікування хворих на хронічні вірусні гепатити на основі диференційованої корекції змін центральної, внутрішньосерцевої та печінкової гемодинаміки і мікроциркуляції з використанням в комплексній терапії лікарських засобів цитопротекторної і позитивної інотропної дії.
1.
Хворі на ХГ гетерогенні за станом центральної гемодинаміки. При цьому, за даними ехокардіографії гіперкінетичний тип, який обумовлений зниженням ЗПСО і підвищенням скорочувальної спроможності міокарду, визначається в 38,5% випадків, еукінетичний у 35,2% і гіпокінетичний (внаслідок зниження скорочувальної спроможності) в 26,3%.
2.
У 82,3% хворих на ХГ визначається діастолічна дисфункція ЛШ яка, у переважній більшості випадків (77,2%), обумовлена порушенням роз-слаблення міокарду та зростанням жорсткості, що може свідчити про розвиток метаболічної кардіоміопатії. Їі наявність і виразність не пов’язані з гіпертрофією міокарда і не залежать від типу центральної гемодинаміки.
3.
Зміни ворітно-печінкового кровообігу залежать від типу центральної гемодинаміки. При її гіпер- і еукінетичних типах підвищення регіонарного печінкового судинного опору супроводжується збільшенням кровотоку у печінковій артерії й одночасно у ворітній вені, що забезпечує зберігання незмінного порто-артеріального співвідношення, хоча і з початковими озна-ками венозного застою в органі. Властиве гіпокінетичному типу центральної гемодинаміки подальше підвищення печінкового судинного опору у поєд-нанні зі зниженим серцевим викидом призводить до зменшення печінкового артеріального кровотоку і викликає порушення нормального порто-арте-ріального співвідношення.
4.
За даними БМБК для хворих на ХГ характерні істотні порушення мікроциркуляції, що пов’язано з характером змін центральної гемодинаміки. При гіперкінетичному типі центральної гемодинаміки мають місце тільки зміни її внутрішньо- і позасудинної ланки у вигляді ознак погіршення реологічних властивостей крові і периваскулярного набряку. При еукі-нетичному типі до них приєднується синдром спастико-атонічної дистонії мікросудин, який при ХГ, що протікає з гіпокінетичним типом, зростає за своєю виразністю і супроводжується редукцією капілярного русла і порушенням кровотоку в мікросудинах.
5.
Комплексна терапія хворих на ХГ із застосуванням ессенціале сприяє поліпшенню стану, головним чином, внутрішньосудинної ланки мікро-циркуляції, що не супроводжується, проте, змінами показників ворітно-печінкового кровотоку. Використання в якості гепатопротектора гептралу робить більш виразним нормалізуючий вплив на всі ланки мікроциркуляції цих хворих, що призводить до зворітного розвитку синдрому спастико-атонічної дистонії мікросудин, відкриттю капілярної мережі і, як наслідок, нормалізації опору в системі печінкової артерії за даними оцінки індексу її резистентності.
6.
Комплексна терапія хворих на ХГ із застосуванням мілдронату сприяє зменшенню виразності порушень у всіх ланках мікроциркуляції, зниженню підвищеного внутрішньопечінкового судинного опору і нормалізації ЗПСО. Цей ефект поєднується зі зменшенням діастолічної дисфункції ЛШ за рахунок поліпшення розслаблення міокарду.
7.
У хворих на ХГ, що протікає з гіпокінетичним типом центральної гемодинаміки, кардіотонічна терапія кліфтом призводить до відновлення ворітно-печінкової рівноваги шляхом нормалізації кровотоку в печінковій артерії внаслідок зворітного розвитку систолічної і діастолічної дисфункції ЛШ і системної периферичної вазодилятуючої дії препарату без істотних змін стану судинної ланки мікроциркуляції.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1.
Для оптимізації профілактики порушень порто-артеріального кровообігу печінки і дисфункції ЛШ і їх корекції у хворих на ХГ доцільно визначати тип центральної гемодинаміки, стан систолічної і діастолічної функції ЛШ і печінкової гемодинаміки сонографічним методом і оцінювати стан мікроциркуляції за допомогою БМБК.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ЗМІНИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ, ВНУТРІШНЬОСЕРЦЕВОЇ, ПЕЧІНКОВОЇ ГЕМОДИНАМІКИ І МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ У ХВОРИХ НА ХРОНІЧНИЙ ГЕПАТИТ ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ ПРЕПАРАТАМИ ЦИТОПРОТЕКТОРНОЇ І ІНОТРОПНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок