Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,16 KB
Завантажень:
305
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НАМЛІЄВ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 658:338.152
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Плаксієнко Валерій Якович,
Дніпропетровський державний
аграрний університет, завідувач
кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Крисанов Дмитро Федоcович, Об’єднаний Інститут економіки НАН України, (м. Київ)
головний науковий співробітник відділу соціально-економічних аспектів розвитку АПК
кандидат економічних наук, доцент
Колокольчикова Ірина Володимирівна, Таврійська державна агротехнічна академія Міністерства аграрної політики України, (м. Мелітополь)
доцент кафедри організації виробництва та агробізнесу
Провідна установа – Державний агроекологічний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра менеджменту організацій, м. Житомир
Захист відбудеться 13 травня 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 13 квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні при переході до ринкової економіки, мають забезпечити в майбутньому просування на світовий ринок та сталий розвиток й економічну безпеку нашої держави, що, у свою чергу, сприятиме стабільному економічному зростанню й підвищенню рівня життя населення. З погляду зростання ефективності виробництва в окремих сільськогосподарських галузях спостерігаються сталі негативні тенденції розвитку, що в чисельних випадках спричинені порушенням існуючих нещодавно зв'язків, які виявляються в системі економічних відносин. До того ж реформування аграрного сектора економіки зумовило появу нових суб'єктів господарювання на землі, у переробній промисловості, продовольчому ринку та соціальній сфері села, які потребують уважного вивчення, що й визначає актуальність дисертаційного дослідження.
Розв'язанню проблем формування і розвитку взаємовідносин у сільському господарстві присвячені праці вітчизняних вчених: С.П. Азізова, В.Я. Амбросова, В.І. Благодатного, П.І. Гайдуцького, П.М. Гарасима, А.С. Даниленка, С.Л. Дусановського, О.Ю. Єрмакова, І.Г. Кириленка, М.Х. Корецького, Ю.С. Коваленка, Д.Ф. Крисанова, І.В. Колокольчикової, М.Й. Маліка, Л.Ю. Мельника, П.М. Макаренка, В.Я. Мессель-Веселяка, О.М. Онищенка, А.Т. Опрі, В.Я. Плаксієнка, П.Т. Саблука, В.П. Ситника, М.М. Федорова, М.Й. Хорунжого, І.І. Червена, Г.В. Черевка, В.В. Юрчишина та інших.
Економічне вирішення цих проблем в економічній літературі не знайшло достатнього обґрунтування та висвітлення, а саме: недостатньо розроблено механізми розвитку інтеграції й кооперації в сільському господарстві, тоді як існуючі механізми виявилися недостатньо ефективними, недостатньо досліджено організаційно-економічний механізм формування та функціонування агропромислових фінансових груп у сільському господарстві.
Незавершеність наукових розробок у галузі формування й розвитку економічних відносин у сільському господарстві та істотна практична значимість цієї проблеми для розвитку сільського господарства підтверджує об'єктивний характер актуальності теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок