Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ЯКОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ЯКОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ЯКОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МУРОМЕЦЬ НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА
УДК
ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ЯКОСТІ ПЕРСОНАЛУ
ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01–Економіка підприємства і організація
виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Лук’янченко Наталя Дмитрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедри управління
трудовими ресурсами.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Крижко Іван Данилович, Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри управління трудовими ресурсами;
кандидат економічних наук, доцент Сумцов Віктор Григорович, Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління трудовими ресурсами та економічної теорії.
Провідна установа – Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра управління трудовими
ресурсами (м. Київ).
Захист відбудеться “26 ” грудня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Мо-лодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 23 листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження вимог, які ставляться до якості персоналу підприємства, є актуальною задачею в умовах ринкових перетворень. Значення якості персоналу для ефективності виробництва підтверджується такими даними: у Японії 48% валового національного продукту забезпечено за рахунок поліпшення якості робочої сили, 11% - збільшення її чисельності, 41% - технічного відновлення парку устаткування. Проте заміна техніки, збільшення кількості працюючих без високого рівня якості персоналу не дозволить досягти очікуваних результатів виробництва.
Трансформація суспільної системи призвела до руйнації традиційної структури ціннісних орієнтацій і мотивації персоналу вітчизняних підприємств. Особливості міжнародного поділу праці, посилення конкуренції на зовнішньому і внутрішньому ринках праці, криза сучасної системи управління підприємством обумовлюють необхідність створення адекватної цим умовам інвестиційної підтримки якості персоналу.
У сучасних умовах розвитку економіки більш ніж 57% промислової продукції в Україні виробляється на недержавних підприємствах, на яких зайнято 56,5% усіх працюючих у промисловості. Недооцінка важливості взаємодії держави з недержавними суб'єктами господарювання з метою стимулювання інвестиційної активності розвитку людських ресурсів, підтримки відповідної якості персоналу, а також забезпечення балансу приватних підприємницьких і держав-них інтересів, не дозволяє ефективно здійснювати інвестиційну підтримку якості персоналу. Існуючі напрямки інвестиційної підтримки якості персоналу насамперед передбачають інвестування професійного навчання, соціального розвитку підприємства, а також формування систем оплати праці та форм участі у прибутках і капіталі підприємства і не призводять до формування відповідної сучасним умовам якості персоналу. Це пов'язано не тільки з відсутністю джерел інвестування на більшості промислових підприємств, але і з труднощами регулювання трудової поведінки персоналу.
Традиційна інвестиційна підтримка якості персоналу вже не є ефективною, тому необхідно сформувати нові принципові підходи до здійснення інве-стиційної підтримки на основі комплексної розробки теоретичних, методичних і практичних питань забезпечення її результативності в умовах ринкових перетворень. На вирішення саме цієї задачі й спрямовано дослідження дисертаційної роботи, що визначило її значимість і актуальність для забезпечення відпо-відної якості персоналу й в цілому для підвищення ефективності використання людських ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ПІДТРИМКА ЯКОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок