Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДЕСЯТИХ КЛАСАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДЕСЯТИХ КЛАСАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДЕСЯТИХ КЛАСАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,23 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЧМА Марія Олександрівна
УДК 372.8: 802.0
ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
В ДЕСЯТИХ КЛАСАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ
СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ
Спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі методики викладання іноземних мов Київського державного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Плахотник Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України, головний науковий співробітник лабораторії викладання іноземних мов
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, доцент
Черноватий Леонід Миколайович,
Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, завідувач кафедри перекладу та англійської мови
кандидат педагогічних наук, доцент
Бобир Світлана Леонідівна,
Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Шевченка, завідувач кафедри англійської філології
Провідна установа: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра методики навчання іноземних мов і прикладної лінгвістики, м. Київ
Захист відбудеться 27.03.2001 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському державному лінгвістичному університеті за адресою: 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного лінгвістичного університету за адресою: 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 22.02.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Процес трансформації України на шляху демократизації і гуманізації всіх ланок суспільного життя пов'язаний з докорінною перебудовою системи освіти. Тому сучасна вітчизняна школа прагне вдосконалювати навчальний процес на всіх етапах становлення й розвитку духовності, культури особистості учня. Для досягнення цієї мети потрібно визначити нові підходи до структурування знань та ефективні методи формування вмінь і навичок опанування основ наук загалом та іноземних мов зокрема.
В навчальному процесі загальноосвітньої школи з іноземної мови дедалі ширше використовуються інноваційні технології. Вони сприяють підвищенню якості засвоєння навчального матеріалу, розв'язанню проблеми індивідуалізації навчального процесу, забезпеченню педагогічної корекції оцінки рівня мовленнєвих досягнень кожного учня, отже й мовного розвитку його особистості.
Проте, незважаючи на значні зміни в системі викладання іноземних мов, зокрема англійської, рівень володіння ними значною частиною ви-пускників шкіл ще не відповідає вимогам програми середньої загальноосвітньої школи. Це зумовлено недостатнім рівнем професійної підготовки вчителів англійської мови, неналежною ефективністю всього навчального процесу. Частково це також спричинено недостатньою опрацьованістю теоретико-методологічних аспектів проблеми організації процесу вивчення іноземної мови в старших класах загальноосвітніх шкіл. Як наслідок, - невисокий рівень опанування випускниками шкіл лексикою і граматикою, вмінням послідовно, зв'язно, логічно висловлюватися англійською мовою в конкретних ситуаціях спілкування тощо.
Останнім часом ця проблема є предметом глибокої наукової зацікавленості педагогів, психологів, психолінгвістів і методистів. Одержано певні науково-практичні результати, зокрема з питань розробки методик організації іншомовного навчання в загальноосвітніх школах. Вітчизняні і зарубіжні вчені опублікували низку праць, в яких порушено методологічні і теоретичні питання організації навчального процесу з іноземних мов (Н. І. Гез, Г. Г. Лисиця, С. Ю. Ніколаєва, Л. С. Панова, Ю. І. Пассов, Л. З. Якушина та ін.).
В руслі свідомо-порівняльного методу підготовлено ряд дисертаційних робіт, присвячених пошукам ефективних наукових засад навчання в молодших класах загальноосвітніх шкіл (Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ДЕСЯТИХ КЛАСАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок