Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управлiнський облік виробничих витрат: аспекти оцiнки й оптимізації асортиментної політики (на прикладi підприємств молочної промисловості)

Управлiнський облік виробничих витрат: аспекти оцiнки й оптимізації асортиментної політики (на прикладi підприємств молочної промисловості)

Назва:
Управлiнський облік виробничих витрат: аспекти оцiнки й оптимізації асортиментної політики (на прикладi підприємств молочної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКООПСПІЛКА
Львівська комерційна академія
Турій Олена Василівна
УДК 658.532
Управлiнський облік виробничих витрат: аспекти оцiнки й оптимізації асортиментної політики
(на прикладi підприємств молочної промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Івано-Франківського національного
технічного університету нафти і газу, м.Івано-Франківськ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Орлова Валентина Кузьмінічна, Івано-Франківський
національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чумаченко Микола Григорович, Київський національний
економічний університет, завідувач кафедри обліку в
кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу;
кандидат економічних наук, доцент
Нашкерська Галина Володимирівна, Львівський
національний університет ім.Івана Франка,
кафедра бухгалтерського обліку і аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м.Одеса
Захист відбудеться 10.03.2005р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К-35.840.01. у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м.Львів-5, вул.Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою 79005, м.Львів-5, вул.Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 0802.2005р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Здійснення економічних реформ в Україні протягом останніх років направлене на трансформацію всього господарського механізму відповідно до умов діяльності в ринковій економіці. Найбільше змін і перетворень зазнали господарські механізми та система управління виробничих підприємств. Ці перетворення стосуються і бухгалтерського обліку, аналізу та контролю, оскільки для адекватного відображення господарських процесів та забезпечення системи управління релевантною інформацією потрібна більш оперативна, гнучка до ринкових умов і надійна інформаційна система.
Тому перед вітчизняними вченими постає завдання: спрямувати облік на потреби керівництва та наблизити його структуру до організаційно-технологічних особливостей виробництва, а зміст – до цілей управління, враховуючи особливості теорії і практики національного обліку виробничої діяльності.
Дослідженню питань обліку та аналізу витрат в умовах ринкових економічних відносин присвячені праці таких провідних вітчизняних фахівців, як Ф.Бутинця, І.Бєлоусової, Б.Валуєва, А.Герасимовича, С.Голова, Г.Кірейцева, М.Кужельного, А.Кузьмінського, В.Линника, Л.Нападовської, М.Пушкаря, В.Сопка, М.Чумаченка. У їхніх наукових публікаціях глибоко рокриваються проблеми вдосконалення і розвитку системи бухгалтерського обліку щодо формування надійної інформаційної бази для складання фінансової звітності та процесу управління підприємством.
Особлива заслуга в популяризації управлінського обліку в Україні належить М.Чумаченку, М.Пушкарю, Л.Нападовській, С.Голову, І.Бєлоусовій, котрі внесли значний доробок в дослідженні проблем упровадження управлінського обліку в інформаційну систему підприємства, застосуванні та вирішенні різних методів обробки інформації для прийняття рішень, планування, контролю та аналізу господарської діяльності. Поряд з отриманими важливими науковими результатами з методології й організації управлінського обліку все ще залишається багато невирішених проблем, здебільшого галузевого характеру.
За останнє десятиліття необхідність створення системи управлінського обліку на вітчизняних підприємствах, у тому числі на підприємствах молочної промисловості, значно зросла. Це зумовлено жорсткою конкуренцією на ринках сировини та продукції, обмеженістю ресурсів підприємств і необхідністю прийняття управлінських рішень на підставі обґрунтованої, своєчасної, достовірної та релевантної інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Управлiнський облік виробничих витрат: аспекти оцiнки й оптимізації асортиментної політики (на прикладi підприємств молочної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок