Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІПШЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКТИВОВАНИХ ДРІБНОЗЕРНИСТИХ БЕТОНІВ

ПОЛІПШЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКТИВОВАНИХ ДРІБНОЗЕРНИСТИХ БЕТОНІВ

Назва:
ПОЛІПШЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКТИВОВАНИХ ДРІБНОЗЕРНИСТИХ БЕТОНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА
ТА АРХІТЕКТУРИ
БАРАБАШ ТЕТЯНА ІВАНІВНА
УДК 666.965.4
ПОЛІПШЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКТИВОВАНИХ ДРІБНОЗЕРНИСТИХ БЕТОНІВ
05.23.05 – БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ВИРОБИ
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ОДЕСА-2006
Дисертація є рукописом.
Роботу виконано в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Вировий Валерій Миколайович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою “Виробництво будівельних виробів і конструкцій”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва, м. Симферопіль, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів;
кандидат технічних наук, доцент Щербина Сергій Миколайович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса, доцент кафедри міського будівництва та господарства.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра будівельних матеріалів,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “13” червня 2006 р о 13 годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д 41.085.01. Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий “10” травня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.С. Макарова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Раціональне використання цементів в виробництві будівельних матеріалів при одночасному підвищенні їх механічних властивостей дозволяє вирішувати технічні і економічні задачі сучасного будівництва. Узагальнюючи значний накопичений досвід слід відзначити, що вирішення цієї комплексної задачі лежить в площині цілеспрямованого розкриття потенційних можливостей цементів. Одним із найбільш ефективних засобів виявлення можливостей в’яжучих являється їх механохімічна активація. Не менш ефективним методом організації структури цементних композицій слід рахувати використання наповнювачів необхідної кількості і дисперсного складу. Перспективним напрямком слід вважати активацію поверхні часток дисперсної фази без їх руйнування. Одночасне використання наповнювачів та ефектів модифікації поверхні твердих складових дають можливість регулювати фізико-хімічними явищами гідратоутворення та фізико-механічними процесами організації структури. Це повинно вплинути на зміну властивостей тужавіючих та затверділих цементних композицій та будівельних матеріалів на їх основі. При цьому реалізується вплив початкового складу і технологічних умов виробництва на структурні особливості цементних композицій і, через зміну структури, на механічні властивості, включаючи тріщиностійкість будівельних матеріалів та виробів. Таким чином, сумісне використання наповнювачів потрібних кількостей і складу та ефектів механохімічної активації, дозволить вирішувати актуальні задачі підвищення якості і зниження матеріалоємності будівельних матеріалів та виробів.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Дослідження виконувалися відповідно до держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки України “Аналіз механізмів формування технологічної спадковості та її вплив на основні властивості будівельних матеріалів та конструкцій” (рег. № 0100U002702)(2000-2002 р.р.).
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – підвищення міцності та тріщиностійкості цементних композицій за рахунок направленої організації їх структури шляхом сумісного використання раціональних наповнювачів та механохімічної активації.
Для досягнення мети було необхідно вирішити наступні задачі:
- вивчити сумісний вплив механоактивації та наповнювачів на зміну кінетики структуроутворення цементних композицій;
- проаналізувати вплив механохімічної активації і наповнювачів на процеси і явища, які супроводжують тужавіння цементних композицій (Тє, ?V, кількість хімічно зв’язаної води, степені гідратації);
- дослідити сумісний вплив наповнювачів та механоактивації на зміну міцностних характеристик цементних композицій;
- вивчити вплив модифікованих в’яжучих на зміну міцностних властивостей дрібнозернистого бетону;
- дослідити тріщиностійкість цементного каменю і бетону на механоактивованому в’яжучому;
- оптимізувати склади і розробити технологічні схеми механоактивації в’яжучих і одержання матеріалів на їх основі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПОЛІПШЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ АКТИВОВАНИХ ДРІБНОЗЕРНИСТИХ БЕТОНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок