Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЛАСНІСТЮ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЛАСНІСТЮ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЛАСНІСТЮ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,10 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ЧЕБИКІН Дмитро Олексійович
УДК 65.9 (2) 26
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЛАСНІСТЮ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівик – | доктор наук з державного управління, доцент САХАНЕНКО Сергій Єгорович,
Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
ДЄГТЯР Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, завідувач кафедри економічної теорії і фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
УЛИБІНА Валентина Олексіївна,
Одеський державний економічний університет, доцент кафедри економіки та управління національним господарством.
Захист відбудеться “14” грудня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.863.01 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (65009, м. Одеса, вул. Генуезька, 22).
Автореферат розісланий “ 12 ” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.М.Безверхнюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Одним з основних напрямів реформування українського суспільства наприкінці ХХ – початку ХХІ століття стала трансформація відносин власності. Для становлення ринкової економіки було необхідно не тільки створення, переважно на базі державної власності, інституту приватної власності, але й перебудова єдиного масиву державної власності шляхом виділення з її складу комунальної з подальшим формуванням спільної власності територіальних громад на регіональному рівні.
Власність виступає одним з найважливіших елементів регіональної економічної системи. Вона містить широку мережу об’єктів господарського та соціально-побутового призначення, локалізовану в межах регіону, і є основою територіальної відтворювальної системи. Від рівня й ефективності управління власністю значною мірою залежить якість життя населення регіону. Державна власність на регіональному рівні, власність АРК, комунальна власність та її різновид – спільна власність територіальних громад, нарешті, приватна власність у частині соціально значущих об’єктів є інструментами забезпечення стійкого економічного зростання, соціального благополуччя населення території, основою дієздатності публічної влади на регіональному рівні. В умовах здійснення системних реформ виконання власністю на регіональному рівні своїх економічних і соціальних функцій набуває особливого значення. Ця важливість посилюється внаслідок зниження частки податкових надходжень у прибутковій частині бюджетів регіонального рівня, що призводить до поступового збільшення навантаження на власність на регіональному рівні в частині вирішення питань регіонального значення і задоволення потреб місцевого населення.
Актуальність дослідження проблем управління власністю на регіональному рівні обумовлюється також і тим фактом, що процес її формування та реформування ще незавершений. Правові й територіальні особливості власності на регіональному рівні, проблеми управління нею на основі єдиних методичних підходів, що забезпечують досягнення необхідного і достатнього соціально-економічного ефекту і стійкого розвитку регіонів, залишаються нерозв’язаними, вимагають теоретичного вивчення і вдосконалення існуючої практики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ВЛАСНІСТЮ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок