Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ АЦЕТИЛЮВАННЯ

КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ АЦЕТИЛЮВАННЯ

Назва:
КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ АЦЕТИЛЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,11 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
ПРУНЧАК СВІТЛАНА ІВАНІВНА
УДК: 616.248-053.2-097:577.1
КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ АЦЕТИЛЮВАННЯ
14.01.10 – педіатрія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Безруков Леонід Олексійович,
Буковинський державний медичний університет МОЗ України,
завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Беш Леся Василівна,
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького МОЗ України,
професор кафедри факультетської та шпитальної педіатрії;
доктор медичних наук, професор
Банадига Наталія Василівна,
Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я.Горбачевського МОЗ України,
завідувач кафедри педіатрії факультету післядипломної освіти.
Провідна установа: Одеський держаний медичний університет МОЗ України,
кафедра пропедевтики дитячих хвороб, м.Одеса
Захист дисертації відбудеться “ 16 ” червня 2007 р. о 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 35.600.04 при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького МОЗ України за адресою: 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 6.
Автореферат розіслано “ 12 ” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент А.І. Попович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бронхіальна астма у дітей є важливою та актуальною проблемою, що зумовлена, зокрема, зростанням числа летальних випадків, екстрених госпіталізацій хворих, погіршенням якості життя та поширенням інвалідізації дитячого населення (Ласиця О.Л., 2003; Беш Л.В., 2006; Yawn B.P.,2006). Найчастіше це пов’язано з тяжкою формою захворювання, яка визначається генетичними особливостями організму та несприятливим впливом навколишнього середовища (Волосовець О.П., 2001; Bousquet J., 2004; Altmuller J., 2005). З цього погляду актуальним та перспективним завданням медицини є пошук доступних, неінвазивних та інформативних параклінічних критеріїв ризику виникнення тяжкої бронхіальної астми та варіантів її розвитку (Огородова Л.М., 2004; Беш Л.В., 2005). Одним із подібних маркерів можна визнати генетично детермінований тип ацетилювання у хворих на бронхіальну астму, особливо в поєднанні з групами крові (Гавалов С.М., 2000; Chen Y.L., 2005). Ці дослідження набувають особливої актуальності та перспективності у зв’язку з тим, що всі сучасні протоколи лікування бронхіальної астми базуються на визначенні тяжкості захворювання (Наказ МОЗ України №767 від 27.12.2005; GINA –2004; Kwok M.Y., 2006). Водночас слід визнати, що критерії тяжкості, представлені в сучасних протоколах лікування бронхіальної астми, залишаються нечітко вираженими, особливо у хворих, які отримують протирецедивну контролюючу терапію. Незважаючи на чисельні дослідження, присвячені можливості оцінки ризику розвитку тяжкої бронхіальної астми на основі визначення типу ацетилювання та груп крові хворих, одержані результати вражають своєю суперечливістю та низькою інформативністю (Макарова С.И., 2000; Bottini N., 2005). З урахуванням цього, використання багатофакторного аналізу результатів комплексного обстеження хворих на бронхіальну астму з урахуванням типу ацетилювання та груп крові, на нашу думку, є більш перспективним стосовно визначення як критеріїв тяжкості захворювання, так і особливостей патогенезу бронхіальної астми, що дозволить, у свою чергу, підвищити ефективність лікування хворих, особливо за рахунок обгрунтування індивідуалізованих лікувально-профілактичних рекомендацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КЛІНІКО-ІМУНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ В ДІТЕЙ З РІЗНИМИ ТИПАМИ АЦЕТИЛЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок