Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕГІОНІ

ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕГІОНІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,28 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
ШКУРА ІРИНА СЕРГІЇВНА
УДК 330.322
ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕГІОНІ
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ–2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
КРАМАРЕНКО Галина Олександрівна,
Дніпропетровський університет економіки та права, завідувач кафедри фінансів та банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КОЗАЧЕНКО Ганна Володимирівна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук, професор
Поддєрьогін Анатолій Микитович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри фінансів підприємств
Провідна установа: Сумський державний університет, кафедра економіки,
Міністерство освіти і науки, м. Суми
Захист відбудеться “30” червня 2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий “28” травня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Шаповал
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Активізація інвестиційної діяльності – обов’язкова умова забезпечення сталого економічного зростання України. Для цього необхідна мобілізація відповідного обсягу інвестиційних ресурсів і підвищення ефективності їхнього використання.
Економічна сутність інвестицій давно досліджується представниками економічної науки. Різні підходи до проблеми інвестування почали формуватися ще в період раннього меркантилізму. В основному розглядалися питання економічного змісту інвестицій і джерел інвестиційних ресурсів. Свої праці присвятили цим проблемам такі відомі вчені як, Т. Манн, Д. Юм, У. Петті, Ф. Кене, Т. Мальтус. Дж. Мілль, Дж. М. Кейнс та інші.
Проблема здійснення інвестиційної діяльності розглядається в роботах як закордонних, так і вітчизняних економістів: Є. Брігхема, Л. Гітмана, М. Мескона, У. Шарпа, І. Бланка, О. Вожжова, О. Грабенка, Г. Козаченко, Г. Крамаренко, І. Ластовченко, А. Пересади, С. Юрія та інших.
У зв’язку з тим, що від ефективного розвитку регіонів у значній мірі залежить рівень соціально-економічного розвитку країни в цілому, виникає об’єктивна необхідність дослідження фінансового механізму інвестиційних процесів на регіональному рівні. Фінансовий механізм інвестиційних процесів реалізує комплексний підхід до активізації інвестиційної діяльності, що забезпечує мобілізацію інвестиційних ресурсів, їхній доцільний розподіл і ефективне використання, що й обумовлює актуальність теми дисертаційного дослідження, її теоретичну і практичну значущість.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до комплексних тем Дніпропетровського університету економіки та права: “Проблеми і перспективи становлення фінансової системи України (регіональні аспекти)” (номер державної реєстрації 0104U008353) та “Формування структури та інфраструктури ринку і реформування державного регулювання економіки в умовах трансформації системи економічних відносин” (номер державної реєстрації 0104U008830). Безпосередньо автором удосконалено систему регіональних факторів, що впливають на інвестиційні процеси; розроблено фінансовий механізм здійснення інвестиційного процесу та практичні рекомендації з активізації інвестиційної діяльності на регіональному рівні.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є наукове обґрунтування теоретичних і практичних основ формування і розвитку інвестиційних процесів у регіоні, а також розробка фінансового механізму інвестиційної діяльності в умовах ринкової трансформації економіки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок