Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ефективності ведення рейкового господарства за показниками надійності

Підвищення ефективності ведення рейкового господарства за показниками надійності

Назва:
Підвищення ефективності ведення рейкового господарства за показниками надійності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,72 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА
БАЛЬ ОЛЕНА МИРОНІВНА
УДК 625.143.3:620.179-192“401.7”
Підвищення ефективності ведення
рейкового господарства за показниками надійності
Спеціальність 05.22.06 – залізнична колія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Колія та колійне господарство” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
РИБКІН Віктор Васильович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, професор, завідувач кафедри “Колія та колійне господарство”.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
КУРГАН Микола Борисович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, професор, завідувач кафедри “Проектування та будівництво доріг”;
кандидат технічних наук, доцент
Бєлорусов Олександр Ігоревич,
Українська державна академія залізничного транспорту
Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Харків, доцент кафедри “Колія і колійне господарство”.
Захист відбудеться “_13_” березня 2008 р. о _1430__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.01 у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: вул. акад. В.А. Лазаряна, 2, ауд. , м. Дніпропетровськ, 49010.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розіслано “ _5 ” _лютого___ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор М. О. Костін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт є основою транспортної системи України. Його ефективне функціонування є необхідною умовою стабілізації, піднесення та структурних перетворень економіки, розвитку внутрішньої та зовнішньоекономічної діяльності, підвищення життєвого рівня населення та забезпечення національної безпеки країни. В умовах інтеграції України в європейський та світовий економічний простір, зі збільшенням у зв’язку з цим обсягів вантажних і пасажирських перевезень, значення залізничного транспорту зростає. Реструктуризація залізничного транспорту, яка на даний час проходить в Україні, повинна створити умови для “досягнення рівня європейських і світових стандартів, що сприятиме прискоренню темпів євроінтеграції та максимальній реалізації транзитного потенціалу держави”. Виходячи з цього, технічна політика колійного господарства базується на модернізації колійної інфраструктури, пошуку нових підходів до системи утримання колійного господарства та ін.
Рейкове господарство в колійній інфраструктурі відіграє важливу роль – це і безпека перевезень, і економічний важіль, від якого залежить як експлуатація, так і ремонт залізничних колій. Збільшення вантажонапруженості, осьового навантаження, швидкостей руху викликає зростання навантаженості залізничних колій, яка безпосередньо впливає на зростання інтенсивності утворення і розвитку дефектів елементів верхньої будови колії, зростання витрат на поточне утримання і ремонти колії. Ці питання є взаємопов’язані і потребують удосконалення методів розрахунку і оцінки стану залізничної колії та рейкового господарства. Оцінка стану залізничних рейок за показниками надійності є дуже важливою, оскільки дозволяє на основі сучасних методів теорії надійності, математичної статистики, теорії масового обслуговування прогнозувати стан системи в будь-який момент часу і дозволяє здійснювати планування технічного обслуговування системи за фактичними даними та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Підвищення ефективності ведення рейкового господарства за показниками надійності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок