Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РІСТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗМІШАНИХ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ НА СИЛОС ЗАЛЕЖНО ВІД ПІДБОРУ ВИСОКОБІЛКОВИХ КОМПОНЕНТІВ І ЗАХОДІВ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

РІСТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗМІШАНИХ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ НА СИЛОС ЗАЛЕЖНО ВІД ПІДБОРУ ВИСОКОБІЛКОВИХ КОМПОНЕНТІВ І ЗАХОДІВ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

Назва:
РІСТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗМІШАНИХ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ НА СИЛОС ЗАЛЕЖНО ВІД ПІДБОРУ ВИСОКОБІЛКОВИХ КОМПОНЕНТІВ І ЗАХОДІВ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,90 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Січкар Андрій Олександрович
УДК 633.15:633.2:636.085:633.3
РІСТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗМІШАНИХ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ НА СИЛОС ЗАЛЕЖНО ВІД ПІДБОРУ ВИСОКОБІЛКОВИХ КОМПОНЕНТІВ І ЗАХОДІВ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
06.01.09 – рослинництво
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Уманській державній аграрній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник доктор сільськогосподарських наук, професор Зінченко Олександр Іванович, Уманська державна аграрна академія, завідувач кафедри рослинництва і кормовиробництва.
Офіційні опоненти
доктор сільськогосподарських наук, професор Щербаков Віктор Якович, Одеський сільськогосподарський інститут, завідувач кафедри рослинництва;
кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Ніжегородцев Іван Павлович, Інститут землеробства УААН.
Провідна установа
Білоцерківський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра рослинництва, м. Біла Церква.
 
Захист дисертації відбудеться “17” травня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.004.10. в Національному аграрному університеті за адресою 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 15, НАУ, навчальний корпус 3, ауд. 65.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ – 41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10, читальний зал.
Автореферат розісланий “14” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дмитришак М.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах господарювання швидке збільшення обсягу виробництва продукції тваринництва можливе передусім за рахунок впровадження високоенергетичних і високопротеїнових кормів.
На даний період кукурудза є однією з найпоширеніших кормових культур. Зелена маса її і силос багаті на вуглеводи, але містять мало протеїну – біля 50-70 г з розрахунку на 1 корм. од. Замість 100-110 г за зоотехнічними нормами.
Для збагачення силосної маси кукурудзи азотистими речовинами використовують різні способи. Найдешевший із них – змішаний посів її з високобілковими культурами.
Однак недостатня вивченість умов формування врожаю – ґрунтових, світлових, температурних та інших – залежно від підбору високобілкових компонентів кукурудзи, способів сівби і заходів догляду – одна із причин, що стримує подальше розширення площ змішаних посівів кукурудзи на силос.
Оскільки проблема стосовно південного Лісостепу України розроблена недостатньо і є актуальною вона і обумовила тему дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи є складовою частиною досліджень кафедри рослинництва і кормовиробництва, державний реєстраційний номер 0197U013585 “Розробка енергоощадних екологічно чистих технологій вирощування люцерни і кукурудзи”.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є підбір високобілкових компонентів для змішаних посівів кукурудзи на силос та розробка ефективних агротехнічних заходів по їх вирощуванню.
Завдання дослідження: вивчити вплив підбору компонентів, способів сівби, добрив на ріст рослин, формування врожаю, продуктивність і якість змішаних посівів кукурудзи з бобовими компонентами; встановити дію досліджуваних чинників на фотосинтез змішаних посівів, динаміку накопичення в рослинах сухої речовини, водоспоживання рослин і фітоклімат посіву; вивчити вплив строків сівби та агротехнічних заходів догляду на ріст і продуктивність змішаних посівів визначити економічну і енергетичну ефективність досліджуваних заходів вирощування змішаних посівів кукурудзи.
Об’єкт дослідження – процес формування високопродуктивних змішаних посівів кукурудзи на силос з високобілковими компонентами на чорноземі опідзоленому важкосуглинковому.
Предмет дослідження – сумішки кукурудзи з буркуном однорічним, кормовими бобами, люпином білим, соєю та горохом кормовим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РІСТ І ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗМІШАНИХ ПОСІВІВ КУКУРУДЗИ НА СИЛОС ЗАЛЕЖНО ВІД ПІДБОРУ ВИСОКОБІЛКОВИХ КОМПОНЕНТІВ І ЗАХОДІВ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок