Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделі та інструментальні засоби автоматизованого організаційного управління матеріально-технічною базою вузу

моделі та інструментальні засоби автоматизованого організаційного управління матеріально-технічною базою вузу

Назва:
моделі та інструментальні засоби автоматизованого організаційного управління матеріально-технічною базою вузу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,92 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Планирование ремонтных работ объектов МТБ вуза можно проводить, осно
вываясь на принципах классической системы планово-предупре


Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
МИРНА Олена Володимирівна
УДК 378.1:519.816:681.3
моделі та інструментальні засоби автоматизованого організаційного управління матеріально-технічною базою вузу
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2005


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України Кулік Анатолій Степанович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри систем управління літальних апаратів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шаронова
Наталія Валеріївна, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, виконуюча обов’язки завідувача кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами;
кандидат технічних наук, доцент Дружинін
Євген Анатолійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, докторант кафедри інформаційних управляючих систем.
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра інформатики, Міністерство освіти і науки України, Харків.
Захист відбудеться “8” квітня_2005_р. о 1200 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий “3” березня_2005_р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Латкін М.О.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми роботи. Існуючий прогрес в комп'ютерній індустрії дозволяє сучасним організаціям не тільки підвищити оперативність роботи рядового персоналу, але й автоматизувати багато інтелектуальних функцій керівників, пов'язаних з прийняттям рішень в складних багатоаспектних або навіть конфліктних ситуаціях. Не зважаючи на існування таких можливостей, керівники багатьох організацій України і, зокрема, вищих навчальних закладів потребують інструментальних засобів комп'ютерної підтримки рішень, що ними приймаються. Так для вироблення ефективного управлінського рішення в адміністративно-фінансовій сфері керівнику сучасного вузу необхідно враховувати не тільки економічні чинники, але і його наслідки в навчальному процесі і науковій діяльності. Це призводить до багатокритеріальності вибору та необхідності не тільки кількісної, але і якісної оцінки великої кількості альтернатив, тоді як психофізичні можливості людини і час на ухвалення рішень обмежені. При управлінні станом матеріально-технічної бази (МТБ) вузу невчасно виконувані роботи, нестача аудиторій внаслідок їх виводу з навчального процесу, необлаштовані під'їзди до корпусів, – все це є результатом того, що 20-50% заявок на ремонтні роботи та закупівлі відкладаються із суб'єктивних причин, а розподіл часових, трудових та фінансових ресурсів здійснюється в оперативному режимі. Існуючі на ринку програмного забезпечення комерційні продукти, що дозволяють вирішувати подібні проблеми, або дуже дорогі для українського вузу, що знаходяться в складних фінансових умовах, або функціонально не пристосовані до особливостей господарської діяльності вищої школи.
Внаслідок цього, ще у 70-ті – 80-ті рр. в колишньому Радянському Союзі такі вчені, як В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: моделі та інструментальні засоби автоматизованого організаційного управління матеріально-технічною базою вузу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок