Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Гуторова Ельвіра Анатоліївна

УДК 657.411.3
УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЦІННИХ
ПАПЕРІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
 
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Житна Інна Павлівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою обліку і аудиту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Сопко Василь Васильович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри обліку і аудиту в промисловості (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Кабанова Галина Михайлівна, Луганський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, доцент кафедри обліку і аудиту (м. Луганськ).
Провідна установа – Львівський національний університет ім. І. Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту (м. Львів).
Захист відбудеться 3 липня 2003 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 2 червня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розвиток ринкової економіки в Україні, зміна форм власності та економічних відносин між господарюючими суб’єктами і державою зумовлюють необхідність удосконалення методичних та організаційних аспектів управління господарством. Принципово важливого значення в управлінні набувають фінансові важелі, до яких належать і цінні папери. Їх застосування потребує окремого вивчення нових об’єктів обліку і потоків облікової інформації, виникає необхідність контролю, оцінки та прийняття відповідних рішень.
В той же час цінні папери у фінансово-господарській практиці України недостатньо вивчені і не до кінця досліджені. Зарубіжний досвід обігу цінних паперів та існуючі науково-методичні розробки є лише орієнтиром в питаннях обліку і оцінки цінних паперів. Економічний розвиток України та реформування обліку обумовлюють необхідність істотного удосконалення діючих методичних розробок з урахуванням вимог міжнародних і національних стандартів бухгалтерського обліку і нормативів аудиту.
Створена за останні роки система національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку і звітності, а також інші нормативні документи відображають основні вимоги щодо облікової і звітної інформації про цінні папери підприємств, регламентують порядок її формування. Однак критичний аналіз свідчить про те, що, незважаючи на важливість прийнятих нормативів, деякі питання ще не вивчені або вивчені недостатньо повно. Накопичений світовий досвід використання цінних паперів не можна цілком застосувати в зв’язку з існуючими різницями умов господарювання, розвитку фондового ринку та національних особливостей економіки України.
Отже, існує об’єктивна необхідність удосконалення діючої системи обліку та контролю цінних паперів в Україні, що обумовило вибір теми дисертаційної роботи, її актуальність, цільову спрямованість та загальноекономічне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно з тематикою наукових досліджень кафедри обліку і аудиту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за темою ГН-50-99 “Формування методології управління підприємствами в умовах ринкової економіки” (номер державної реєстрації 0195У007049).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок