Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік та аналіз фінансових результатів в умовах електронної обробки даних (на прикладі діяльності заготівельного комплексу споживчої кооперації України)

Облік та аналіз фінансових результатів в умовах електронної обробки даних (на прикладі діяльності заготівельного комплексу споживчої кооперації України)

Назва:
Облік та аналіз фінансових результатів в умовах електронної обробки даних (на прикладі діяльності заготівельного комплексу споживчої кооперації України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,07 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Укоопспiлка
Львiвська комерцiйна академiя
Гудзовата Оксана Олегiвна
УДК 657.1:004.91+333.7
Г-93
Облік та аналіз фінансових результатів в умовах електронної обробки даних
(на прикладі діяльності заготівельного комплексу споживчої кооперації України)
Спеціальність: 08.06.04 - бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВIВ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Львівської комерційної академії
Укоопспілки.
Науковий керівник: кандидат економiчних наук, доцент
Анiловська Ганна Ярославiвна,
Львівська комерційна академія,
кафедра iнформацiйних систем у менеджментi
Офіційні опоненти: доктор економiчних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
кафедра бухгалтерського обліку
в промисловості
кандидат економічних наук, доцент
Бачинський Василь Iванович,
Львівська комерцiйна академiя,
кафедра бухгалтерського обліку
Провідна організація: Тернопiльська академiя народного господарства,
кафедра бухгалтерського обліку
в промисловості,
Міністерство освіти і науки України
Захист відбудеться 15.03.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 по захисту дисертацій на присудження наукового ступеня кандидата економічних наук у Львівській комерційній академії Укоопспілки за адресою: 79005, м.Львів-5, вул. Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної
академії Укоопспілки за адресою: 79005, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 10.02.2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі економічного та соціального розвитку України до числа найбільш складних і актуальних задач відноситься питання удосконалення управління на всіх рівнях народного господарства. Ринкове господарство країни складається з множини різних підприємств. Але спільним для всіх є формування і використання фінансових ресурсів, оцінка ефективності діяльності через зіставлення певних фінансових показників, а це завжди супроводжується низкою проблем.
Багато нерозв'язаних економічних проблем, зокрема, стосуються заготівельної діяльності як однієї з основних галузей споживчої кооперації України. Утримування та посилення ринкових позицій системою споживчої кооперації в цілому і її заготівельним комплексом зокрема можливе на основі раціонального менеджменту, особливо фінансового, який спирається на дані обліку, аналізу, звітності. Підвищення ефективності функціонування кооперативних господарств залежить від удосконалення інформаційного забезпечення функцій управління на базі використання сучасних засобів обчислювальної техніки, економіко-математичних методів і моделей.
Але як свідчать проведені дослідження, тенденція до впровадження інформаційних технологій спостерігається на рівнях вищої та середньої ланок управління, натомість використання ПЕОМ заготівельними підприємствами перебуває на початковій стадії.
Однією з найважливіших проблем заготівельного комплексу споживчої кооперації є досягнення кращих фінансових показників. Це залежить від багатьох факторів, у тому числі й від комплексної автоматизації облікових робіт, що забезпечить одержання оперативної, якісної та достовірної інформації.
Розвитку теорії та практики автоматизованого обліку та аналізу фінансових результатів, зокрема вдосконаленню їх технології, присвячено багато праць як вітчизняних, так і зарубіжних дослідників: Алтухова Є.В., Бардинова Т.Н., Білухи М.Т., Боровикова В.П., Волкова С.І., Голосова О.В., Гончарука Я.А., Гуцайлюка З.В., Дроздова Б.М., Євстигнєєва Г.П., Завгороднього В.П., Кірейцева Г.Г., Кужельного М.В., Кузьмінського А.М., Мниха Є.В., Палія В.Ф., Подольського В.І., Рудницького В.С., Сопка В.В., Усача Б.Ф., Швеця В.Г., Шкарабана С.І., Ш.Атре, Н.Вільямса, Дж.Мартіна, Д.Потера, В.Ральфа, А.Янга.
Впровадження економічних відносин ринкового спрямування вимагає максимального наближення бухгалтерського обліку та звітності до міжнародних стандартів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Облік та аналіз фінансових результатів в умовах електронної обробки даних (на прикладі діяльності заготівельного комплексу споживчої кооперації України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок