Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація обліку та аналізу роботи ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ АГРАРНих підприємств

Організація обліку та аналізу роботи ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ АГРАРНих підприємств

Назва:
Організація обліку та аналізу роботи ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ АГРАРНих підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,47 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
Гнезділова Олена Михайлівна
УДК 657.471
Організація обліку та аналізу роботи ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ АГРАРНих підприємств
08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат економічних наук
ДУДКА Катерина Петрівна,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
старший науковий співробітник
відділу методології обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ЯЦЕНКО Володимир Микитович,
Черкаський державний технологічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку,
аналізу і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
ПРАВДЮК Наталія Леонідівна,
Вінницький державний аграрний університет,
завідувач кафедри обліку та аналізу
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра обліку і аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “15” листопада 2006 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН (03680 м. Київ - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, к. 317).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий “12” жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жук Н.Л. 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток агропромислового комплексу є одним з пріоритетних напрямів державної аграрної політики. Її реалізація має здійснюватись на двох рівнях: державного регулювання та господарського управління. З метою забезпечення ефективної діяльності обидва рівні управління повинні мати необхідну фінансово-економічну інформацію, основним джерелом якої є дані бухгалтерського обліку. Незадовільний фінасово-майновий стан сільськогосподарських підприємств, низький рівень фінансово-облікової роботи порівняно з підприємствами інших галузей вимагає налагодження організації бухгалтерського, оперативного обліку та економічного аналізу. Це потребує як загальних, так і предметних досліджень проблем обліку й аналізу з метою поліпшення їх організації, починаючи від структурних одиниць окремого підприємства і закінчуючи державним рівнем управління та регулювання.
Реформування й реорганізація сільськогосподарських підприємств призвели до розпорошення, а подекуди і втрати основних виробничих фондів. Особливих втрат зазнали такі ліквідні виробничі фонди, як транспортні засоби. Це спричинило значні зміни в організації та структурі транспортних робіт. Зміни умов господарювання зумовлюють потребу в розробці нових підходів як до організації транспортного обслуговування, так і до організації обліку й аналізу роботи транспортних засобів з метою підвищення її ефективності. Зважаючи на це, особливої актуальності набувають дослідження теоретичних і практичних аспектів організації обліку та аналізу роботи транспортних засобів у сільськогосподарських підприємствах, пов’язаних з особливостями діяльності цих підприємств у пореформений період.
Питанням організації й пошуку шляхів ефективного використання автомобільного транспорту та аналізу його роботи присвячено багато наукових праць, серед яких найбільш відомими є розробки Є. Бузовського, М. Дем’яненка, В. Василенка, М. Вергуна, В. Власенка, С. Гольбрайха, Б. Геронімуса, В. Лінника, В. Котелянця, Є. Котлярова, Ю. Іванова, В. Моссаковського, С. Москаленка, О. Пилипченка, Л. Пісьмаченко, Н. Правдюк, М. Пугачова, М. Ходоша, А. Чернової, В. Яценка та інших учених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Організація обліку та аналізу роботи ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ АГРАРНих підприємств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок