Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЕПАРАЦІЇ ХАРЧОВОЇ СИПКОЇ СИРОВИНИ

НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЕПАРАЦІЇ ХАРЧОВОЇ СИПКОЇ СИРОВИНИ

Назва:
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЕПАРАЦІЇ ХАРЧОВОЇ СИПКОЇ СИРОВИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,71 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХАРЧУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
БОГОМОЛОВ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 621.928
НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЦЕСІВ
ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЕПАРАЦІЇ ХАРЧОВОЇ СИПКОЇ СИРОВИНИ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України Шаповаленко Олег Іванович, Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гросул Леонід Гнатович, Одеська національна академія харчових технологій, професор кафедри технологічного обладнання зернових виробництв;
доктор технічних наук, професор Погожих Микола Іванович, Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри енергетики та фізики;
доктор технічних наук, професор Сухенко Юрій Григорович, Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій, директор
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, кафедра обладнання харчових виробництв Міністерства освіти і науки України, м. Донецьк.
Захист відбудеться 22.10.2006 р. о 10_годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: вул. Клочківська, 333, м. Харків, 61051.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі за адресою: вул. Клочківська, 333, м. Харків, 61051.
Автореферат розісланий 20.09.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дубініна А.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішою стратегічною проблемою переробних і харчових виробництв є забезпечення фізіологічних потреб населення у високоякісних, безпечних продуктах харчування. Україна завдяки природнокліматичним умовам була і є потужним виробником практично всіх зернових, зернобобових та круп’яних культур. Насіння цих культур є найважливішою сировиною для харчової промисловості. В останні роки все більш широкого розповсюдження в агропромисловому комплексі України набули такі культури як рапс, соя, гірчиця, соняшник та коноплі, насіння яких теж використовується в харчовій та переробній промисловостях.
Отримання високоякісних борошняних виробів неможливе без етапу видалення з зернової суміші важковідокремлюваних домішок та насіння бур’янів. Безсумнівно, що цей етап можна здійснити лише під час підготовки сировини до розмелювання.
Виробництво високоякісної гречаної крупи, пшона, пластівців та інших видів круп неможливе без етапу видалення важковідокремлюваних домішок до шелушіння, тому що під час шелушіння змінюються і ті фізико-механічні властивості насіння основної культури та домішок, у бік зближення, за якими вони відрізнялись, зокрема, форма, коефіцієнти тертя та ін. Крім того, намагання видалення важковідокремлюваних домішок після шелушіння призводить до невиправданих енерговитрат та втрат крупи у відходи.
Сепарація сипких сумішей зернових, зернобобових, круп’яних та інших культурних рослин, в основному, здійснюється за різницею фізико-механічних властивостей. Найбільш поширеними методами є сепарація за розмірами та аеродинамічними властивостями. Ці характеристики є добре вивченими і більшість сучасних зерноочисних машин загального призначення мають повітряно-решітно-трієрні робочі органи. Суміші, у яких насіння бур’янів та домішки близькі за розмірами та аеродинамічними властивостями до насіння культурних рослин, вважаються важкороздільними. Важкороздільні сипкі суміші зустрічаються і при сепарації фармацевтичних виробів, а також у вигляді розсипів поліолефінових гранул та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 



Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЕПАРАЦІЇ ХАРЧОВОЇ СИПКОЇ СИРОВИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок