Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Віброплощадка з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється

Віброплощадка з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється

Назва:
Віброплощадка з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,58 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури
Герасименко Володимир Віталійович
УДК 666.97.033.16
Віброплощадка з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється
Спеціальність 05.05.02 - Машини для виробництва
будівельних матеріалів та
конструкцій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Ємельяненко Микола Григорович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри механізації будівельних процесів.
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор Маслов Олександр Гаврилович, Кременчуцький державний політехнічний університет, Міністерство освіти і науки України, завідувач кафедри основ конструювання машин і технологічного обладнання. кандидат технічних наук, доцент Нестеренко Микола Петрович, Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри будівельних машин та обладнання.
Провідна установа - Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра машин і обладнання технологічних процесів, Міністерство освіти і науки України (м. Київ)
Захист відбудеться 26 лютого 2002р. о 1230 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий "25"січня 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д64.056.04 доктор технічних наук, професор Чернявський В.Л.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В будівельній індустрії збільшується кількість будівель та споруд, що будуються монолітним способом, кількість пам`ятників архітектури, що реставруються і відновлюються. При виконанні таких видів робіт використовуються невеликі бетонні та залізобетонні вироби високої якості й різноманітної конфігурації, які можна виготовляти як на заводах ЗБВ і К, так і безпосередньо на будівельному майданчику. Для формування таких виробів можна використовувати віброплощадки малої вантажопідйомності, частота й амплітуда коливань яких регулюються і які відповідають санітарним нормам і не вимагають переналагодження при зміні ваги виробів, що формуються.
У зв'язку з цим, створення віброплощадок, що дозволять підвищити ефективність виробництва залізобетонних і бетонних виробів, є надзвичайно актуальною задачею, особливо у сучасних ринкових умовах.
У працях учених: Шмігальського В.Н., Овчіннікова П.Ф., Афанасьєва А.А., Сівка В.Й., Савінова О.А., Гусева Б.В., Назаренка І.І. та ін., відзначено, що процес ущільнення протікає швидше при підборі частоти та амплітуди коливань, що відповідають максимальній інтенсивності вібраційного впливу та зміні за терміном режимів вібрації. Працями Овчіннікова П.Ф., Зикова Б.І., Сівка В.Й. доведено, що характер зміни частоти в процесі віброущільнення може бути встановлений за напружено-деформованним станом у виробі (НДС) залежно від габаритів виробу, способу формування та особливостей бетону. Але невирішеним залишається створення віброплощадок, які зможуть реалізовувати оптимальні умови НДС.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконана у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури на кафедрі "Механізації будівельних процесів" у відповідності з темою "Дослідження процесу механічної активації і розробки обладнання по виробництву шлакових виробів" (№ державної реєстрації 0100U000219).
Мета роботи полягає у розробці віброплощадки з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється, що встановлюється на еластичних оболонках і поєднує функцію опорних та збуджуючих елементів і знижує рівень шуму на посту формування до 85 дБА.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Віброплощадка з управляючим впливом на суміш, яка ущільнюється

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок