Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ БЮДЖЕТУВАННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ БЮДЖЕТУВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ БЮДЖЕТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,09 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОНДАРЕНКО ЯНІНА ПАВЛІВНА
УДК (338.8+338.95): 622.003.13
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ БЮДЖЕТУВАННЯ
Спеціальність 08.00.04 –
Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національного гірничого університету Міністерства освіти та науки України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Саллі Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри менеджменту.
офiцiйнi опоненти: доктор економічних наук, доцент
Варава Лариса Миколаївна
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України
доцент кафедри економіки, організації
та управління підприємствами
кандидат економічних наук,
Шаповал Вадим Анатолійович,
доцент кафедри прикладної економіки
Національний гірничий університету
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ).
 
Захист відбудеться 21 березня 2008 року об 11.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 при Національному гірничому університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий 15 лютого 2008 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 В.М. Дереза
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До найсерйозніших загроз національним інтересам та національній безпеці в процесі інтеграції України у світове політичне, економічне та правове середовище віднесено неефективність використання паливно-енергетичних ресурсів. Аналіз робіт з поліпшення використання різних видів ресурсів підприємствами вугільної промисловості дозволяє стверджувати про невирішеність питання максимально досяжної ефективності управління господарською діяльністю шахт в залежності від їх специфічних особливостей. Удосконалення комплексної оцінки результатів управління шахтами, як складними системами, розгляд та адаптація існуючих методик аналізу фінансового і господарського стану підприємства доцільно зосередити на інтегральних методах, які визначають узагальнену ефективність використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів і до яких, в тому числі, відносяться моделі бюджетного управління.
У вітчизняній та російській економічній літературі достатньою мірою розроблені питання розробки інтегральних показників оцінки результатів та методів управління на їх основі діяльністю підприємств. Цій проблематиці присвячені праці О.І. Амоші, І.Т. Балабанова, Л.М. Варави, С.Ф. Голова, А.П. Веремієва, О.С. Галушко, С.Б. Довбні, А.М. Кармінського, П.П. Новіченко, С.В. Онищенко, В.П. Савчука, В.Е. Хруцького, М.Г. Чумаченко, В.А. Шаповала, К.В. Щіборща та інших.
Про те проблеми розробки та впровадження бюджетування, як нового інтегрованого методу ефективного планування та управління результатами діяльності підприємств, поки що не отримали системного висвітлення. Значна кількість питань залишається відкритою для дослідження і, зокрема, розробка принципів поєднання програм стратегічного розвитку, тактичного та оперативного управління в бюджетних моделях. Все це свідчить про актуальність і важливість дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. . Елементи дисертації знайшли своє відображення в планах держбюджетної науково-дослідної роботи кафедри менеджменту Національного гірничого університету: тема ГП-361 "Розробка та обґрунтування методів підвищення надійності інвестування розширеного відтворення виробництва гірничих підприємств", номер держреєстрації 0105U000514, тема № ГП-401 "Закономірності визначення економічного потенціалу вугільних шахт України", номер держреєстрації 0105U000396.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ТРИРІВНЕВОЇ СИСТЕМИ БЮДЖЕТУВАННЯ

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок