Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ В СИСТЕМІ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ В СИСТЕМІ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ В СИСТЕМІ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,65 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВАСИЛЕНЬКА Надія Іванівна
УДК 631.11.331.101.262
ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ В СИСТЕМІ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(сільське господарство, мисливство та лісове господарство)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Черевко Георгій Владиславович,
Львівський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи,
завідувач кафедри економіки підприємства
і міжнародної економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Михайлова Любов Іванівна,
Сумський національний аграрний університет,
завідувач кафедри менеджменту зовнішньо-
економічної діяльності та євроінтеграції ;
кандидат економічних наук
Кузьмак Олег Іванович,
Приватний вищий навчальний заклад
“Європейський університет” Рівненська філія,
завідувач кафедри менеджменту.
Захист відбудеться 21 листопада 2007 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.02 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого,1, головний корпус, ауд. 309.
З дисертацією можна буде ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, Жовківський район, м. Дубляни, вул. Володимира Великого,1.
Автореферат розісланий “18” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент О.А. Біттер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі реалізації аграрної політики держави на селі відбулися глибокі структурні перетворення, спрямовані на трансформацію сільськогосподарського виробництва на основі приватної власності на землю та майно, розвиток нових організаційно-правових форм господарювання та приватного бізнесу. Разом з тим, сільське господарство переживає затяжну системну кризу, пов’язану зі скороченням виробництва, важким фінансовим станом аграрних підприємств, поглибленням процесів депопуляції на селі, що призводить до погіршення кількісних та якісних характеристик сільського населення. Негативними ознаками соціального розвитку села є скорочення чисельності зайнятих, ріст безробіття, висока плинність кадрів, зростання бідності селян тощо.
Підвищення продуктивності праці є вирішальним чинником розвитку народного господарства, у тому числі агропромислового комплексу. Очевидно, що ефективніше використання персоналу сільськогосподарських підприємств, трудового потенціалу сільського населення, підвищення продуктивності праці кожного працівника, зайнятого у сільському господарстві, сприятимуть досягненню зрівноваженого розвитку аграрної сфери і економіки країни загалом. Формування і використання персоналу в системі ресурсозабезпечення сільськогосподарських підприємств знаходиться на перетині найбільш актуальних питань сьогодення, оскільки торкається демографічної, соціальної, економічної, екологічної та інших сфер людської життєдіяльності. Без наукових розвідок у напрямку дослідження тенденцій сучасного ринку праці, проблем зайнятості і безробіття сільського населення, демографічної ситуації, економічного та соціально-культурного розвитку сільських регіонів, рівня життя населення всебічне розкриття даної проблематики не є можливим.
Завдання побудови конкурентоспроможної економіки в Україні зумовлюють підвищену увагу до проблеми ефективного використання й відтворення економічного потенціалу країни, важливою складовою якого є трудовий потенціал. Підвищення ефективності його використання набуває особливого значення у процесі становлення ринкової економіки, оскільки його стан і рівень розвитку в умовах глобальних трансформацій та міжнародної конкуренції все більше визначатимуть конкурентні позиції нашої держави, її можливості в освоєнні інноваційного шляху розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛУ В СИСТЕМІ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок