Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Назва:
АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,81 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “
Харківський авіаційний інститут”
БЕК Володимир Олександрович |
| УДК 658:62.001.57 |
АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

| 05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Дружинін Євген Анатолійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”,
доцент кафедри інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Божко Валерій Павлович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри фінансів;
кандидат технічних наук, доцент
Тріфонов Іван Володимирович,
Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, начальник навчального відділу.
Провідна установа:
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматики, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 10 ” липня 2003р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”.
Автореферат розісланий “ 06 ” червня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Чумаченко І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність тeми досліджень. У сучасних умовах ринку керівникам підприємств і організацій необхідно оперативно реагувати на склад і структуру портфеля замовлень, що динамічно змінюються. Проекти розвитку виробництва й освоєння нової техніки часто є різнорідними і мають різний рівень складності. Для їхньої реалізації необхідно мати раціональні організаційну структуру організації та схеми управління. Тому актуальною є розробка наукових підходів до методів і математичних моделей, орієнтованих на аналіз сучасних організаційних систем управління (ОСУ) і обґрунтування раціональних схем взаємодії учасників проектів.
Існуючі методи дослідження організаційного управління в основному орієнтовані на структурний аналіз систем, не повною мірою враховують механізм і динаміку взаємодії окремих учасників проекту, зміни портфеля замовлень, розподіл функцій управління і виконання в організаційній структурі. Відсутній системний формалізований опис схем організаційного управління з урахуванням делегування повноважень, спеціалізації й поділу функцій управління та виконання і т.д. Тому необхідна розробка нового класу методів і моделей, основаних на системних уявленнях процесів організаційного управління, логічному описі та динамічному моделюванні процесів реалізації проектів.
Розробка комплексу системних методів і моделей аналізу процесів управління проектами в організаційних структурах у нових економічних умовах є актуальною науково-прикладною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження з теми дисертаційної роботи виконувалися в рамках НДР, проведених у 1998-2002 р.р. у Національному аерокосмічному університеті “ХАІ” на кафедрі інформаційних управляючих систем відповідно до планів держбюджетних і госпдоговірних НДР: Міністерства освіти і науки України № Г302-31/00 (ГР №0100U3443); Міністерства оборони України №302-77/97 “Модель-Ф”; № /02 “Нормаль” (ГР №0102U004619); НДР Міністерства атомної енергетики України №302-3/02 “Модель-Р” (ГР №0102U004182), Національного космічного агенства України №302-107/02 “Проект-А” (ГР № 0102U007391).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: АНАЛІЗ І МОДЕЛЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок