Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи і засоби організаційного і технічного проектування центру автоматизованої обробки і видання патентної інформації

Методи і засоби організаційного і технічного проектування центру автоматизованої обробки і видання патентної інформації

Назва:
Методи і засоби організаційного і технічного проектування центру автоматизованої обробки і видання патентної інформації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,70 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
УДК 002.6:347.77:004.93
Камишин Володимир Вікторович
Методи і засоби організаційного і технічного проектування центру автоматизованої обробки і видання патентної інформації
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | Заслужений діяч науки і техніки України
доктор технічних наук, професор
Герасимов Борис Михайлович,
професор Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Офіційні опоненти – | доктор технічних наук, професор
Зайцев Володимир Григорович,
професор кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, –
кандидат технічних наук
Селігей Олександр Минович,
головний експерт Державного підприємства “Український інститут промислової власності (Укрпатент)” Міністерства освіти і науки України
Провідна установа – | Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра систем управління.
Захист відбудеться “ 9 ” червня 2004 р. о “ 13 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 НВК “Київський інститут автоматики” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп. 1, к. 219.
Відгуки на автореферат у двох примірниках, засвідчених печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, НВК “КІА”, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий “ 6 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Л.П.Тронько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Патентна система є одним із найважливіших елементів надійного управління науково-технічною політикою України, заснованою на заохоченні винаходів і раціоналізаторських пропозицій. Державна політика України передбачає створення відповідних структур науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, включаючи обслуговуючі організації, такі, як центри технічної документації, які повинні бути спрямовані на надання технічної та інформаційної допомоги для розробки і впровадження винаходів, налагодження більш ефективної координації між науково-дослідними установами і промисловістю.
Основного значення в цьому розумінні набуває технічна інформація, заснована на патентній документації. Патентні документи розкривають технічну документацію шляхом опису винаходів відповідно до вимог чинного патентного законодавства і вказівки на новизну та винахідницький рівень шляхом посилання на існуючий рівень техніки.
Об’єми наукової та технічної інформації, у тому числі патентної документації, в усьому світі і в Україні безперервно зростають. Виникає насущна необхідність створення загальнодержавного та регіональних центрів патентної інформації та документації, що виконуватимуть функції обробки та видавництва патентної інформації, оперативного забезпечення цією інформацією споживачів: промислових підприємств, науково-дослідних установ, навчальних закладів, індивідуальних споживачів.
Підготовка, видання і формування електронних моделей даних патентних описів (ПО) України – складова частина державної програми створення єдиної національної бази даних науково-технічної інформації (НТІ) і інтеграції її з глобальною інформаційною мережею Інтернет, “... забезпечення широкого доступу до цієї мережі громадян та юридичних осіб усіх форм власності в Україні, належне представлення в ній національних інформаційних ресурсів є одним з пріоритетних напрямів державної політики в сфері інформатизації, задоволення конституційних прав громадян на інформацію, побудови відкритого демократичного суспільства, розвитку підприємництва” (Указ Президента України № 928/2000 від 31.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Методи і засоби організаційного і технічного проектування центру автоматизованої обробки і видання патентної інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок