Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Назва:
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,04 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСьКОГО
БІЛЕНЬКИЙ Олексій Юрійович
УДК 658.8.012.4
СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Азарян Олена Михайлівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського (м. Донецьк), завідуюча кафедрою маркетингу і комерційної справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Кузьменко Лариса Михайлівна,
Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), головний науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом
кандидат економічних наук,
Толпежніков Роман Олексійович,
Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь), доцент кафедри економіки підприємств
Провідна установа – Тернопільський державний економічний універ-ситет Міністерства освіти і науки України (м. Тернопіль), кафедра економіки підприємств і корпорацій
Захист відбудеться “6” грудня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “4” листопада 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми формування стратегії підприємств, що здійснюють свою діяльність на спеціалізованих ринках, є актуальними у період активного становлення і розвитку національного ринку. Особливе місце у структурі даних проблем займає планування, формування і розвиток збутових мереж і виявлення потенціалу збуту.
Питанням розвитку збутової діяльності підприємств присвячено праці як зарубіжних, так і вітчизняних учених. У числі зарубіжних авторів слід відзначити Акулича М.В., Бейкера М.Дж., Бурцева В.В., Данько Т.П., Дібба С., Діксона П., Дойля П., Єгорова І.В., Котлера Ф., Ламбена Ж.Ж., Ніколайчука В.Є., О'Шонессі Дж., Томсона А.А., Фатхутдінова Р.А., Хованова А.А., Черчиля Г., Юхансона Я. Позиції учених представлено двома напрямами: розвиток підприємств на підставі створення виробничо-збутових мереж з орієнтацію на маркетинг взаємодії та маркетинг взаємовідносин та споконвічна орієнтація на маркетинг взаємовідносин, що передбачає планування збутової стратегії підприємства при орієнтації на взаємини з потенційним споживачем, виходячи з чого виділяються особливості функціонування фірм на ринку і відповідно побудови збутових мереж.
Серед вітчизняних учених, що спеціалізуються на питаннях розвитку збутової діяльності підприємств на ринку, одними з провідних є: Балабанова Л.В., Гаркавенко С.С., Дмитренко І.Є., Дубницький В.І., Крикавський Є.В., Куденко Н.В., Пастухова В.В., Решетілова Т.Б., Святненко В.Ю., Старостіна А.О., Сущенко О.А., Шубін О.О. Ці автори акцентують увагу на національних особливостях розвитку підприємств, відбиваючи класичну теорію щодо виникнення збутових мереж через історичний розвиток ринків в Україні.
Однак існуючі підходи до формування і розвитку збутової діяльності доцільно було б доповнити вирішенням проблем створення цілісної стратегії та тактики збуту підприємств, які працюють на спеціалізованих ринках. Одним із таких ринків є ринок товарів нафтохімії. Саме тому дослідження основних факторів, а також тенденцій формування стратегічних напрямів розвитку збуту товарів нафтохімії є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБУТОМ НА ПІДПРИЄМСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок