Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ОЦІНКИ І АНАЛІЗУ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПРИЄМСТВА

МОДЕЛІ ОЦІНКИ І АНАЛІЗУ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОДЕЛІ ОЦІНКИ І АНАЛІЗУ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОДІЛЛЯ
ПУКІШ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА
УДК 330.4:339.146
МОДЕЛІ ОЦІНКИ І АНАЛІЗУ
У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький
2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України (м. Івано-Франківськ)
Дисертацією є рукопис.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Благун Іван Семенович,
Прикарпатський університет ім. В.С. Стефаника
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Клебанова Тамара Семенівна,
Харківський державний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
кандидат економічних наук, доцент
Лук’яненко Ірина Григорівна,
Національний університет „Києво-Могилянська Академія” (м. Київ) Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів факультету економічних наук
Провідна установа – Донецький національний університет Міністерства освіти і
науки України, кафедра математики і математичних методів в економіці
Захист відбудеться 11 грудня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Камянецька, 110.
Автореферат розісланий 10 листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасній трансформаційній економіці значно зросла роль логістичної діяльності фармацевтичних підприємств, основу якої складають потокові процеси. Управління процесами формування, розподілу і руху матеріальних, інформаційних, грошових та ін. потоків є найважливішою складовою частиною системи управління підприємством в цілому. Воно спрямоване на досягнення з найменшими витратами максимальної адаптації підприємства до ринкової кон’юнктури, збільшення на ринку його частки участі і отримання переваг серед конкурентів.
Ефективність управління такими процесами в умовах невизначеності і нестійкості ринкового середовища багато в чому залежить від швидкості реакції системи на зміну внутрішніх і зовнішніх умов, тобто від її гнучкості.
Складність проблеми підвищення ефективності функціонування логістичних систем викликає необхідність застосування економіко-математичних методів і моделей для формування і вибору логістичних стратегій.
Значний внесок у розвиток методів моделювання потокових процесів внесли наукові праці як вітчизняних, так і зарубіжних вчених – таких, як: Бланк І.А., Благун І.С., Гаджинський А.М., Забродський В.А., Залманова М.Е., Кальченко А.Г., Клєбанова Т.С., Ліндерс Л., Лук’яненко І.Г., Николайчук В.Е., Петренко В.Л., Рейнхард Ю., Ткаченко І.С., і ін. Однак деякі проблеми, особливо пов’язані з побудовою моделей аналізу і прогнозування логістичних стратегій у сфері розподілу, не знайшли належного відображення в наукових працях.
Актуальність проблеми, її теоретичне і практичне значення, недостатня розробка визначили необхідність проведення даного дослідження, тему, мету і завдання дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках держбюджетної теми: "Моделювання соціально-економічного розвитку економіко-виробничих структур в ринкових умовах” (ДР 0102000U4510), яка досліджується кафедрою економічної кібернетики Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є розробка теоретичних основ і моделей формування логістичної стратегії в сфері розподілу, що забезпечує гнучкість логістичної системи і підвищення ефективності функціонування підприємства в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ОЦІНКИ І АНАЛІЗУ У ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок